22956
مهری بر سر سه‌راهی اصفهان، تبریز، تهران/ توافق تأیید نشده با استقلال
10 اسفند 1399
98
ایرانی
هافبک تدافعی و بومی تراکتورسازی که از ماشین‌سازی راهی تراکتور شده بود در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.  

روزنامه گل - گفته می‌شود بعدازاینکه حضور رسول خطیبی در تراکتور قطعی شد، سعید مهری مدافع تبریزی تراکتور هم ساز جدایی کوک کرده چون خبر داشته دیگر جایی در تراکتور نخواهد داشت. اما همین بازیکن که موردنظر خطیبی نیست از چند تیم پیشنهاد جدی و رسمی دارد ازجمله استقلال و سپاهان اما تراکتور حاضر نیست به همین راحتی هافبک خود را از دست بدهد.

تراکتور برای جانشینی  او به دنبال یک هافبک دفاعی است یا اینکه پول خوبی بابت رضایت‌نامه او بگیرد تا بتواند یک هافبک دفاعی خوب جذب کند.

در همین راستا گفته می‌شد که سعید مهری راهی اصفهان و باشگاه سپاهان شده و با این تیم هم به توافق رسیده اما تراکتوری‌ها با رفتن مهری به سپاهان موافقت نکردند چون نتوانستند با تیم سپاهان بر سر انتقال او به توافق برسند.

شنیده می‌شود تراکتوری برای انتقال مهری به سپاهان، دست بر روی دو بازیکن این تیم گذاشته بودند. تراکتوری‌ها به سپاهان گفته بودند در برابر مهری، مهدی کیانی و محمد منصوری را خواسته بودند که موردتوافق سپاهان قرار نگرفته بود. برای همین این انتقال انجام نشد.

 بعدازاینکه مهری و تراکتور با سپاهان به توافق نرسیدند خبری منتشر شد که باشگاه استقلال هم به‌صورت رسمی برای جذب مهری درخواست داده است. این خبر نه تائید شده و نه تکذیب اما ازآنجایی‌که تراکتوری‌ها به دنبال جانشین برای مهری هستند به‌احتمال‌قوی بر روی یک بازیکن استقلال دست خواهند گذاشت و یا اینکه پول زیادی را بابت رضایت‌نامه خواهند گرفت

استقلالی‌ها زمانی که به سپاهان برای جذب کیانی نامه زدند در مقابل سپاهانی‌ها هم خواستار معاوضه کیانی با مسعود ریگی شدند که استقلال با این درخواست و معاوضه موافقت نکرد. برای همین مطمنا استقلال اگر مهری را بخواهد مطمنا تراکتور بر روی یک هافبک استقلال دست خواهد گذاشت.

البته یک خبر دیگر هم منتشرشده که مهری با استقلال به توافق رسیده و انتقال او به استقلال مراحل نهایی را سپری می‌کند اما این خبر از سوی هیچ‌یک از دو باشگاه نه تائید شده و نه تکذیب !

البته سپاهان و استقلال تنها تیم‌های خواهان مهری نیستند چراکه ماشین‌سازی باشگاه سابق مهری هم او را می‌خواهد و اینکه باشگاه تراکتور به‌راحتی برای ماشین‌سازی رضایت‌نامه او را صادر می‌کند اما خود مهری علاقه‌ای برای حضور در ماشین‌سازی ندارد. لذا باید دید سرنوشت هافبک تراکتور به کجا کشیده می‌شود. آیا در تراکتور می‌ماند یا به تهران می‌آید یا راهی اصفهان خواهد شد؟


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها