22930
اعلام جزییات ادامه رایزنی پرسپولیس برای جذب مغانلو
09 اسفند 1399
168
ایرانی خارجی
باشگاه پرسپولیس با رفع یک مانع به عقد قرارداد با شهریار مغانلو نزدیک تر می‌شود.

روزنامه گل - یکی از بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای تقویت این تیم در نیم فصل دوم شهریار مغانلو است. برهمین اساس سرخ‌پوشان تلاش‌های خود را برای بازگرداندن مهاجم فعلی تیم سانتاکلارا به ایران آغاز کردند اما قرارداد وی با باشگاه پرتغالی کار را برای حضور مغانلو در پرسپولیس سخت کرد.

مبلغ مدنظر باشگاه سانتاکلارا برای صدور رضایت‌نامه مغانلو شرایط دشواری را برای توافق با این بازیکن به وجود آورد و حتی پس از صحبت‌هایی یحیی گل محمدی مبنی بر غیرمنطقی بودن حضور این مهاجم در پرسپولیس با توجه به مسائل مالی مطرح شده در مذاکرات طرفین، اخباری درباره  منتفی شدن این انتقال مطرح شد.

با این وجود مدیران باشگاه پرسپولیس همچنان مذاکرات‌شان با مغانلو را ادامه دادند و اکنون به نظر می‌رسد توافق‌های خوبی با وی و باشگاه سانتاکلارا برای صدور رضایت نامه صورت گرفته است. 

تنها نکته‌ای که قطعی شدن انتقال مغانلو به پرسپولیس را به تاخیر انداخته بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه است زیرا برای صدور ITC و رضایت‌نامه مغانلو باید پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز باشد. 

به همین دلیل سرخ‌پوشان برای رسمی شدن انتقال این بازیکن منتظر هستند وکیل ماریو بودیمیر با ارسال نامه‌ای به فیفا دریافت مطالبات و سود طلب وی را تائید کند و پس از آن با بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، آخرین مراحل جذب این مهاجم لژیونر را انجام بدهند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها