22903
قوچان نژاد: می‌خواهم بیشتر در ترکیب قرار بگیرم چون آماده هستم
08 اسفند 1399
101
ایرانی خارجی
رضا قوچان نژاد پیش از دیدار با تیم سابق خود از خاطرات خود در باشگاه هیرنفین صحبت کرد و به انتقاد از شرایط کنونی در زووله پرداخت.

روزنامه گل- رضا قوچان نژاد در خصوص بازی مقابل هیرنفین اظهار داشت: من تمام محبتم را به تیم هیرنفین نشان می‌دهم زیرا من در آکادمی آنجا بزرگ شدم و فوتبالم را در این تیم آغاز کردم. در سال 2006 به من اجازه داده شد که اولین بازی حرفه‌ای‌ام را انجام دهم که بسیار دوران خوبی بود.

وی ادامه داد: دومین باری که به هیرنفین آمدم نیز خیلی خوب بود و سالی فوق‌العاده برایم رقم خورد. شخصاً روزها و زمان‌های خوبی در این باشگاه گذراندم.

مهاجم باشگاه زووله در مصاحبه با رادیو کاماترو گفت: من هنوز با مردم اینجا در ارتباط هستم. هیچ وقت به این باشگاه پشت نمی‌کنم. من در خیلی از تیم‌های دنیا بازی کرده‌ام، در کشورهای بسیاری بوده‌ام ولی هیرنفین برایم یک باشگاه خاص باقی مانده است.

قوچان نژاد گفت: من دوست دارم بیشتر در ترکیب زووله قرار گیرم چون احساس می‌کنم آماده و قوی هستم. اگر به آمار من نگاه کنید متوجه می شوید که من کم بازی می‌کنم. به نظرم 13 گل در 18 مسابقه به ثمر رسانده‌ام و ترجیح می‌دهم بیشتر در ترکیب قرار گیرم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها