22841
محمدی: هر رایی که به شیرازی داده نشد نشانه علاقه‌مندی به تغییر بود/محمدی باید قدر موقعیتش را بداند
04 اسفند 1399 13:27
مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: هر رایی که به حبیب‌الله شیرازی داده نشد به نمایندگی از طیفی بود که علاقه‌مند به تغییر بودند.

روزنامه گل

روزنامه گل - اکبر محمدی در حاشیه برگزاری انتخابات هیات فوتبال تهران اظهار داشت: متولی برگزاری این مجمع اداره ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال هستند. اگر بعد از مجمع فدراسیون برگزار می‌شد باز شائیه‌هایی وجود داشت. مهم اجرای استاندارد این مجمع بود که خیلی خوب بود. برای اولین بار در چنین مجمعی شرکت می‌کنم. با دوستان زیادی هم همفکری و صحبت کردم. به نظرم هیچ شائبه‌ای وجود نداشت.

وی در مورد اینکه عده‌ای با برگزاری این انتخابات برای آبنده فوتبال استان تهران ابراز نگرانی کردند، گفت: توزیع رای با توجه به اینکه یکطرفه نبود، این پیام را داشت که رئیس برگزیده باید همه این گروه ها را در نظر بگیرد. هر رایی که به حبیب‌الله شیرازی داده نشد به نمایندگی از طیفی بود که علاقه‌مند به تغییر بودند.

مدیرعامل باشگاه پیکان تصریح کرد: با توجه به اینکه ما یک کار دموکراسی را دیدم، شیرازی می‌تواند از همه ظرفیت‌ها استفاده کند. ملک آباد و نکیسا رای آوردند. وقتی این مجمع را مجامع استان‌های دیگر مقایسه می‌کنیم که یکطرفه برنده می‌شوند، بهتر است شیرازی با توجه به سوابق و تجربیاتی که دارد از همه ظرفیت‌ها استفاده کند. طبیعتا در هر انتخاباتی هم ممکن است نظرات دیگر و تفاوت وجود داشته باشد. باید به انتخاب اعضای مجمع احترام گذاشت. شیرازی رئیس فوتبال تهران در همه گروه‌ها و طیف‌ها است و این به نظرم باید به عنوان اصل اول در این همه پرسی و مشارکتی که همه اعضای مجمع حضور داشتند، در نظر گرفته شود.

محمدی در خصوص وضعیت تیم پیکان عنوان کرد: ما عالی هستیم و ان‌شاالله در نیم‌فصل دوم بهتر هم می‌شویم. قطعا بازیکن جذب می کنیم. دیروز هم با تارتار در مورد نیازی‌های پستی او جلسه داشتیم که سعی کردیم بر اساس موجودی بازار آن را برطرف کنیم.

وی در مورد وضعیت نادرمحمدی گفت: از طرف تیم‌های بزرگ پیشنهاد داشت ولی او بازیکن ما است. در این تیم به فوتبال ایران معرفی شد. باید بداند کجاست و قدر موقعیتش را بداند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها