روزهای باورنکردنی امیر قلعه‌نویی
22816
در سراشیبی سقوط
03 اسفند 1399
این امیری نیست که زمانی با پیروزی‌های پرگل و قاطعانه شناخته می‌شد. به یاد بیاورید استقلال لیگ هشتم قلعه‌نویی را که در یک فصل ۷۰ گل به ثمر رساند

روزنامه گل -

روزنامه گل- روزهای بد برای امیر قلعه‌نویی ادامه دارد؛ باخت‌های عجیب، ناکامی‌های دنباله‌دار و نتایجی که شاید زمانی رقم خوردن آنها برای ژنرال غیرممکن می‌نمود. روی بی‌رحم فوتبال اما حالا خودش را به امیر نشان داده؛ آنجا که سرمربی گل‌گهر بعد از قبول شکست پنج بر صفر برابر پرسپولیس در سیرجان، زیر سرم رفته و تصاویر آزاردهنده‌ای از این اتفاق به رسانه‌ها راه یافته است. قلعه‌نویی با پنج قهرمانی، همچنان پرافتخارترین سرمربی تاریخ لیگ برتر به‌شمار می‌آید، اما موفقیت دیری است با او قهر کرده.

امیر فصل گذشته به‌خاطر کسب نتایج دور از انتظار با سپاهان برای اولین بار در عمرش ناچار به استعفا شد. انتقال به سیرجان در هفته‌های ابتدایی برای امیر خوب بود و او حتی طعم صدرنشینی را هم چشید، اما انگار بعد از فرو‌نشستن هیجان حضور این نام بزرگ در گل‌گهر، کمبودهای فنی تیم نمایان شد. امیر قلعه‌نویی در هشت بازی آخرش فقط دو بار برنده بوده که هر دو با یک گل اختلاف برابر سایپا و نساجی به‌دست آمده است؛ پیروزی‌هایی پرمشقت برابر حریفانی نه‌چندان نامدار. او برای بازی با پرسپولیس گادوین منشا را در اختیار نداشت و خودش هم به‌دلیل محرومیت قادر به همراهی شاگردانش نبود. حتی تیم سیرجانی در نیمه اول به‌شدت پرسپولیس را تحت فشار گذاشت، اما هیچ‌کدام اینها باخت با پنج گل را توجیه نمی‌کند. این امیری نیست که زمانی با پیروزی‌های پرگل و قاطعانه شناخته می‌شد. به یاد بیاورید استقلال لیگ هشتم قلعه‌نویی را که در یک فصل ۷۰ گل به ثمر رساند.دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
Fh 04 / 12 / 1399 18 : 38 : 18

روزنامه پرسپولیسی. مگه پیروزی بیشتر بازیهاشو با یک گل تمام نکرده .چقدر تخریب چقدر تبعیض .ژنرال سرور همه تونه


سجاد 04 / 12 / 1399 11 : 24 : 16

کهنه شده چیزی از فوتبال روز نمیدونه


Ryan esm 04 / 12 / 1399 05 : 29 : 13

خدای جای حق نشسته حق بخوری ده برابر سرت میاد


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها