محمود فکری و ابقایی که از اخراج بدتر است
22815
ماندن به چه قیمتی؟
03 اسفند 1399
آنچه مسلم است این که جا پای فکری در استقلال سفت نیست و گویا هیچکس او را آنطور که باید، به رسمیت نمی‌شناسد

روزنامه گل -

روزنامه گل- می‌نویسند محمود فکری با نظر مدیران استقلال در این تیم ماندنی شد، اما همزمان اعضای محترم هیات‌مدیره مصاحبه می‌کنند که از عملکرد فنی تیم راضی نیستیم. خب اگر راضی نیستید، چرا نگهش می‌دارید؟ انگار دارند با منت از ابقای آقای سرمربی حرف می‌زنند. خود محمود فکری هم گویا سر تمرین و در جمع بازیکنان به طعنه گفته: «مطمئن باشید تا من در استقلال هستم به شما پول نمی‌دهند.» با این شرایط جای تعجب دارد که همچنان فکری به ادامه حضور در استقلال مصر است. آیا واقعا او چشم‌اندازی برای موفقیت دارد؟ یا فقط می‌خواهد چهار روز بیشتر روی نیمکت مورد علاقه‌اش بنشیند؟

آنچه مسلم است این که جا پای فکری در استقلال سفت نیست و گویا هیچکس او را آنطور که باید، به رسمیت نمی‌شناسد. وقتی مهدی قائدی به خودش اجازه می‌دهد بیش از یک هفته در تمرینات غیبت کند، طبیعی است که در استقلال سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. قطعا در رقم خوردن چنین وضعی، جایگاه متزلزل سرمربی هم دخیل است. وقتی مربی کاریزما داشته باشد و پایه‌های صندلی‌اش سفت باشد، کاپیتان تیم به خودش اجازه نمی‌دهد بعد از تعویض بازوبند را روی زمین پرت کند و مستقیم به خانه برود.

خارج از مسایل فنی، مدیران استقلال نقش بسیار مهمی در مخدوش شدن چهره محمود فکری داشته‌اند. آنها کاری کردند که هیچکس سرمربی تیم را جدی نگیرد؛ گرچه خود فکری هم در این زمینه مقصر بود. حالا باید پرسید با این شرایط، ادامه حضور محمود روی نیمکت آبی‌ها چقدر می‌تواند مفید باشد؟ حتی اگر تیم او چهار برد پیاپی به دست بیاورد و بعد قرار باشد با اولین شکست دوباره همه یقه فکری را بگیرند و صلاحیتش را زیر سوال ببرند، طبیعی است که تیم به جایی نخواهد رسید. با این مدل حمایت ناقص و مشروط از فکری، همان بهتر که همین امروز او را بردارند و مربی دلخواه‌شان را روی نیمکت بنشانند.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
هادی 03 / 12 / 1399 03 : 14 : 19

دیگه شورشو دراوردن وقتی نمیخوان استقلال نتیجه بگیره این ادا و اطوارا واسه چیه امسال هم هر جور شده تموم کنن آنقدر هم رو اعصاب هواداران استقلال رژه نرن


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها