22807
رحیمی: قرارداد خطیبی با تراکتور یک‌و‌نیم ساله است/ طلب مظاهری زیر ۵۰۰ میلیون تومان است و مشکلی نداریم
03 اسفند 1399 14:19
معاون ورزشی باشگاه تراکتور مدت زمان قرارداد رسول خطیبی با این تیم را یک‌و‌نیم ساله اعلام کرد.  

روزنامه گل

روزنامه گل - علیرضا رحیمی معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره انتخاب رسول خطیبی به‌عنوان سرمربی جدید تراکتور اظهار داشت: واقعاً دست‌مان بسته بود و فدراسیون به هیچ‌وجه حضور مربی خارجی را قبول نمی‌کرد. مربیان داخلی هم قرارداد داشتند و در نهایت ما خطیبی را به‌عنوان سرمربی تراکتور انتخاب کردیم. قرارداد یک‌و‌نیم ساله‌ای را هم با خطیبی خواهیم داشت. او جزو افتخارات فوتبال تبریز است و با انگیزه زیادی هم به تراکتور می‌آید. از باشگاه آلومینیوم هم بابت این همکاری تشکر می‌کنم.

وی در مورد بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی این تیم تصریح کرد: این موضوع به خاطر پرونده رشید مظاهری است اما مشکل خاصی نیست و مبلغ حکم زیر 500 میلیون تومان است که اگر پرداخت شود پنجره نقل‌و‌انتقالاتی ما باز خواهد شد. مطمئنم هیچ مشکلی بابت پنجره نقل‌و‌انتقالاتی نخواهیم داشت.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در خصوص جذب بازیکنان جدید نیز توضیح داد: منتظریم سرمربی جدید به تیم بیاید و لیست خودش را ارائه دهد. مطمئناً تیم‌مان هم برای نیم‌فصل دوم و هم برای لیگ قهرمانان آسیا تقویت خواهد شد تا نماینده خوبی برای ایران و تبریز باشد.

رحیمی در مورد آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید و اینکه گفته می‌شود چند بازیکن قرارداد خود با تراکتور را فسخ خواهند کرد، گفت: اصلاً به هیچ‌وجه این موضوع صحت ندارد و هیچ بازیکنی نمی‌تواند قراردادش را یک طرفه فسخ کند. ان‌شاءالله تمام کارها هم با آمدن سرمربی جدید پیش خواهد رفت و اگر بازیکنی در لیست خطیبی باشد جذب خواهد شد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها