22799
مدیر تیم آلومینیوم: هیات مدیره مخالف جدایی خطیبی بود/از رفتار غیرحرفه‌ای تراکتور شکایت می‌کنیم
03 اسفند 1399
77
ایرانی
مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: رفتار غیرفه‌ای باشگاه تراکتور را از طریق فدراسیون فوتبال و مراجع حقوقی جدا پیگیری می‌کنیم.

حمیدرضا امیدوار در خصوص جدایی رسول خطیبی از تیم فوتبال آلومینیوم اراک، اظهار داشت: درحالی که مقرر بود امروز تیم آلومینیوم برای بازی تدارکاتی با تیم ذوب آهن در روز دوشنبه، عازم اصفهان شود به یکباره دیشب رسول خطیبی بازیکنان راجمع و به طور کاملا غیر منتظره با اعضای تیم خداحافظی کرد. بعد از این اتفاق با رئیس هیات مدیره جناب اکرمی تماس گرفتم و او را درجریان اتفاقات گذاشتم که او اعلام کرد اعضای هیات مدیره به هیچ وجه موافق جدایی رسول خطیبی نیستند.

وی افزود: خطیبی اعلام کرد به دلیل تعصب و دینی که به تیم تراکتور دارم نمی‌توانم به درخواست آن‌ها پاسخ منفی بدهم و تحت هر شرایطی باید به تبریز برگردم در صورتیکه هیات مدیره مخالفت خودش را با جدایی اعلام کرد. بابت رفتار غیرحرفه‌ای باشگاه تراکتور و مذاکره با سرمربی تحت قرارداد تیم فوتبال آلومینیوم اراک به فدراسیون فوتبال شکایت و از طریق مراجع حقوقی پیگیری جدی خواهیم کرد.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم تصریح کرد: محقق شدن آرزوی دیرینه که همان صعود به لیگ برتر بود و کسب نتایج درخشان در نیم‌فصل اول باعث علاقه‌مندی شدید مردم خوب استان مرکزی و شهر اراک به رسول خطیبی شد و او باید به احساسات پاک این مردم احترام بگذارد. خطیبی باتیم آلومینیوم قرارداد دارد و باید به قراردادش پایبند باشد.

فارس


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها