22782
مغانلو: دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم/ از باشگاه تراکتور هم پیشنهاد داشته‌ام
02 اسفند 1399
69
ایرانی
مهاجم تیم فوتبال سانتا کلارای پرتغال از تمایل خود برای بازی در تیم پرسپولیس یاد کرد و گفت که مدیر برنامه او پیگیر دریافت رضایت‌نامه‌اش است.

روزنامه گل- شهریار مغانلو درباره شرایطش در تیم سانتا کلارا گفت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم و توانستم در بازی آخرمان هم بازی کنم و نمره خوبی بگیرم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از حضور در لیگ پرتغال راضی هست، تصریح کرد: به هر حال باید یک شرایط جدید را تجربه می‌کردم و از یک روند یکنواختی در می‌آمدم. امیدوارم که روند خوبم را ادامه بدهم.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال سانتا کلارا در واکنش به صحبت‌هایی که در مورد حضور او در پرسپولیس مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس و یکی دو باشگاه دیگر پیشنهاد دادند و قرار است مدیر برنامه‌ام در این مورد تصمیم بگیرد. برای من خوشحال‌کننده است که بتوانم در یکی از این تیم‌ها بازی کنم. تیم‌های پرسپولیس، تراکتور و سپاهان تیم‌های بزرگی هستند و باید ببینم چه پیش می‌آید.

مغانلو که با برنامه شب‌های فوتبالی گفت‌وگو می‌کرد، در پاسخ به این پرسش که علاوه بر پرسپولیس از تراکتور و سپاهان هم پیشنهاد دارد، گفت: پیشنهادی از سپاهان نداشتم، ولی از پرسپولیس و تراکتور پیشنهاد داشته‌ام. 

وی در واکنش به این موضوع که اگر رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه پرتغالی بگیرد مشکلی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد، تصریح کرد: من خیلی در جریان این موضوع نیستم و مدیربرنامه‌ام بیشتر پیگیر کارهایم است.

مهاجم تیم فوتبال سانتا کلارا در پاسخ به این پرسش که دوست دارد در پرسپولیس بازی کند یا تیمی دیگر، اظهار داشت: پرسپولیس تیم بزرگی است و در چند سال گذشته موفقیت‌های بزرگی کسب کرده است. من دوست دارم در این تیم بازی کنم، اما باید ببینم چه پیش می‌آید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها