22780
مختاری‌فر: استقلالی‌ها باید میلیچ را برگردانند/ فکری حواشی را از تیم دور کند
02 اسفند 1399 10:11
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال چند پیشنهاد برای بهبود اوضاع این تیم ارائه داد.

روزنامه گل

جعفر مختاری‌فر درباره حواشی اخیر برای تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال یک شکست داشت و این همه حرف پشت آن مطرح شد. یک تیم در طول سال هم شکست می‌خورد، هم مساوی می‌کند و هم پیروز می‌شود، پس قرار نیست در همه بازی‌ها برنده باشد. نمی‌دانم چرا استقلال این همه حاشیه دارد و هر اتفاقی برای آن می‌افتد. امیدوارم این تیم در ادامه مسابقات بتواند نتایج خوبی کسب کند.

وی درباره اینکه چه توصیه‌ای به محمود فکری دارد، تصریح کرد: به فکری توصیه می‌کنم حواشی را از استقلال دور کند. باید بگذارند هروویه میلیچ بازگردد و در سمت چپ برای استقلال بازی کند. فکری باید از دیاباته هم در بازی‌های بعدی استفاده کند، چرا که او می‌تواند در خط حمله به استقلال کمک کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اعتراض‌های اخیر هواداران گفت: هواداران باید صبر و تحمل‌شان را بالا ببرد. درست است که استقلال در سال‌های اخیر نتوانسته نتیجه بگیرد اما این حرکت‌ها و اعتراض‌ها درست نیست. در دوران خودمان در طول فصل یک بازی شکست می‌خوردیم و سه چهار بازی مساوی می‌کردیم اما امروز تیم‌ها به همدیگر نزدیک شده‌اند. از هواداران می‌خواهم پشت تیم باشند و حمایت کنند.
تسنیم


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها