22707
شکوری: کری نمی‌خوانم، بلکه از منافع باشگاهم دفاع می‌کنم/ مدیران شهر خودرو جواب تلفن ما را نمی‌دهند
28 بهمن 1399
106
ایرانی
معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفانه چندین‌ بار من با مدیرعامل باشگاه شهر خودرو تماس گرفتم اما جواب تلفن ما را نمی‌دهند.  

روزنامه گل - ابراهیم شکوری درباره آخرین شرایط تیم پرسپولیس و برنامه سفر این تیم به سیرجان و دیدار با گل‌گهر اظهار داشت: ما روز پنجشنبه به‌سمت سیرجان خواهیم رفت و امیدواریم آخرین بازی نیم‌فصل را با موفقیت پشت‌سر بگذاریم. ما می‌دانیم به قهرمان نیم‌فصل جام نمی‌دهند و تیم ما در همه مسابقات برای پیروزی به زمین می‌رود. کادر فنی، بازیکنان و مدیریت تلاش می‌کنند بهترین نتیجه را بگیریم و خدا را شکر تا این لحظه با تمام مشکلاتی که داشتیم و هر 5 روز یک‌بار بازی کردیم، بازیکنان ما حرفه‌ای هستند و هر کسی در حوزه کاری خودش کمک می‌کند تا تیم نتیجه بگیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت بودیمیر و وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: یک بدهی از گذشته برای باشگاه به جا مانده که متأسفانه سنگین است، علاوه بر بودیمیر چند پرونده دیگر هم بود که باید پول آن‌ها را پرداخت می‌کردیم و خدا را شکر این کار انجام شده است. پنجره نقل‌و‌انتقالاتی ما تا این لحظه بسته است اما ما فعلاً نقل‌و‌انتقالاتی نداریم و امیدواریم تا روز 2 اسفند ماه که زمان شروع نقل‌و‌انتقالات است، پنجره نقل‌و‌انتقالاتی ما هم باز شود.

سخنگو و معاون اجرایی پرسپولیس ادامه داد: ما کل مبلغ مطالبات بودیمیر را واریز کردیم اما به‌دلیل مشکلات بانکی که وجود داشت کمی مشکلات به‌وجود آمد. تا این لحظه طبق نامه وکیل بودیمیر و فیفا 350 هزار یورو به حساب او نشسته است و منتظر هستیم مابقی پول نیز به حساب بنشیند و تأییدیه نهایی را بگیریم و پرونده بسته شود. جا دارد از هیئت مدیره، کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم که این وضعیت را درک کردند. شاید این پول بودیمیر باید به بازیکنان، کادر فنی و کارمندان باشگاه می‌رسید، اما همه این را درک کردند که اولویت باید پرداخت طلب بودیمیر باشد.

شکوری در مورد اینکه گاهی در فضای مجازی برای باشگاه استقلال کری می‌خواند، عنوان کرد: من کری نمی‌خوانم، من باید از منافع باشگاهم دفاع کنم. قطعاً هر زمانی که منافع باشگاهم با سخن برخی دوستان تضعیف شود، وظیفه من است که از باشگاه دفاع کنم. من هیچ‌وقت در مورد هیچ باشگاهی صحبت نکردم و همیشه گفتم همه دوستان در مورد تیم خودشان صحبت کنند، این خواهش را هم داریم که همه در حوزه کاری خودشان صحبت کنند.

وی در مورد شایعاتی که در مورد جذب رضا شکاری و جدایی علی شجاعی از پرسپولیس مطرح شده است، گفت: ما براساس نیاز تیم بازیکن جذب می‌کنیم. خدا را شکر ارتباط خوبی بین مدیریت و کادر فنی وجود دارد و هر بازیکنی که کادر فنی بگوید برای جذبش اقدام می‌کنیم. ما در زمان حاضر فقط مهدی ترابی را جذب کردیم و فکر می‌کنم خرید خیلی خوبی بود.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پرسش که "آیا برای دریافت رضایتنامه مهدی ترابی پولی به باشگاه العربی قطر پرداخت شده است یا خیر؟" گفت: ابتدا یک مبلغ 150هزار دلاری از باشگاه ما درخواست شده بود، اما با ارتباط خوبی که بین ترابی و ما وجود داشت، هیچ مبلغی را بابت رضایت‌نامه ترابی پرداخت نکردیم. قطعاً ما قراردادهای‌مان را به نهادهای مربوطه ارسال خواهیم کرد و باز هم می‌گویم یک ریال بابت رضایت‌نامه ترابی پرداخت نکردیم. ما سعی می‌کنیم در آرامش و با توجه به نیاز کادر فنی بازیکنان مدنظر را جذب کنیم و زمانی که نهایی شود اسامی را اعلام خواهیم کرد. ما لیست ورود داریم، اما هیچ لیست خروجی هم نداریم. قطعاً اگر بازیکنی هم بخواهد از جمع ما جدا شود به‌صورت قرضی خواهد بود، همان‌طور که در ابتدای فصل امیر روستایی به‌صورت قرضی به پیکان رفت و شروطی در قراردادش وجود دارد که باشگاه پیکان مجبور شود او را بازی دهد و روستایی در زمان بازگشت به تیم ما آماده باشد.

شکوری در مورد بحث بدهی باشگاه پرسپولیس به شهر خودرو بابت رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی، توضیح داد: ما با مالک شهر خودرو جلسات خوبی داشتیم و به تفاهمات خوبی هم رسیده بودیم، در زمان حاضر هم سعی کردیم با مدیرعامل این باشگاه ارتباط داشته باشیم اما تا این لحظه موفق نشدیم، چندین‌بار من تماس گرفتم و درخواست می‌کنم جواب تلفن ما را بدهند، ما می‌خواهیم این مشکل را حل کنیم. من نمی‌دانم شایعه مبلغ 16 میلیارد برای رضایت‌نامه گل‌محمدی از کجا آمده است اما چنین مبلغی وجود ندارد، چیزی که روی کاغذ وجود دارد و مکتوب است خیلی کمتر از این مبلغ است و 16 میلیارد صحت ندارد، بهتر است این موضوع بین مدیران باشگاه حل شود، ما هم با مالک باشگاه شهر خودرو صحبت و توافق کرده بودیم اما شاید دوستان در جریان این موضوع نیستند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها