شهرخودرو مانع نشود همه چیز تمام است
22702
علی نعمتی با پرسپولیس توافق کرد!
28 بهمن 1399
193
ایرانی
باشگاه پرسپولیس با مدافع تیم شهرخودرو به توافق دست پیدا کرده است.

روزنامه گل - پرسپولیس بعد از رفتن  شجاع خلیل زاده در خط دفاع با مشکل مواجه شد. تیمی که در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا باید به میدان برود، نمی‌تواند با دو مدافع میانی فصل را تمام کند چون خطر محرومیت و مصدومیت وجود دارد که اتفاقاً حسین کنعانی زادگان و سید جلال حسینی هم‌زمان مصدوم شدند تا پرسپولیس با مشکل مواجه شود. برای همین سرمربی قرمزها  اولویت خود را در پنجره زمستانی روی جذب مدافع گذاشته است تا بتواند خط دفاعی تیمش را در نیم‌فصل دوم برای ادامه لیگ و نیز لیگ قهرمانان آسیا ترمیم کند.


یحیی گل محمدی بعد از جذب مهدی ترابی حالا جذب یک مدافع میانی را به‌عنوان مهم‌ترین هدف دنبال می‌کند. چندی پیش  گل‌محمدی بعدازاینکه از جذب ایمان سلیمی مدافع سابق تراکتور ناکام ماند. دو گزینه دیگر را برای این خط در نظر گرفت. ابتدا علیرضا ابراهیمی مدافع گلزن گل گهر را برای این پست در نظر گرفت که گویا با مخالفت تیم کرمانی مواجه شده است. 


بعدازاین موضوع یحیی گزینه  جدیدی را برای تقویت مرکز خط دفاع نظر گرفت واو کسی نیست جز علی نعمتی مدافع حال حاضر شهرخودرو. این بازیکن که در شهر خودرو شاگرد یحیی بوده ارتباط بسیار خوبی با او و دستیارانش دارد. نعمتی یکی از بازیکنانی است که یحیی به خاطر سرعت‌بالایش اعتقاد ویژه‌ای به این او دارد اما برای جذب این مدافع کار سختی در پیش دارد چون شهر خودرو به‌راحتی به این مدافع رضایت‌نامه نمی‌دهد. قراراست باشگاه پرسپولیس به خاطر درخواست یحیی نامه رسمی به باشگاه شهر خودرو برای جذب این مدافع بزند. نعمتی هم دوست دارد دوباره تحت هدایت یحیی به فوتبال خود ادامه دهد. شایان‌ذکر است، نعمتی در زمان حضور برانکو هم گزینه حضور در پرسپولیس بود اما این انتقال در آن زمان با مخالفت شهر خودرو عملی نشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها