22026
زیدان: باید از بازیکنانم بپرسید که چرا هنوز از من حمایت می‌کنند/ مسئولیت این شکست را بر عهده می‌گیرم
02 بهمن 1399
133
خارجی
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از حذف تیمش از مسابقات جام حذفی اسپانیا گفت که مسئولیت شکست مقابل تیم دسته سومی آلکویانو را برعهده می‌گیرد.  

روزنامه گل - زین‌الدین زیدان که شاگردانش بامداد امروز (پنجشنبه) در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل‌ری در خانه تیم دسته سومی آلکویانو و در جدالی 120 دقیقه‌ای تن به شکست 2 - یک دادند و از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند، پس از این دیدار گفت: اگر هنوز حمایت بازیکنانم را دارم، باید از آنها بپرسید که چرا هنوز از من حمایت می‌کنند! ما این فصل به غیر از چند بازی اخیرمان، کارهای خوبی کرده‌ایم. حالا هم تنها باید روی کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم، تمرکز کنیم.

وی افزود: من مسئولیت این شکست را برعهده می‌گیرم و هر اتفاقی که باید بیفتد، خواهد افتاد. بازیکنانم می‌خواستند از این بازی پیروز بیرون بیایند. آنها تمام تلاش‌شان را کردند اما گاهی اوقات اتفاقات متفاوتی رقم می‌خورند. در نهایت باید مسئولیت این شکست را بپذیریم. دروازه‌بان آلکویانو دو، سه واکنش خوب از خود نشان داد و مانع به ثمر رسیدن گل دوم ما شد.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید تصریح کرد: تمام تلاش‌مان را در زمین کردیم، موقعیت‌هایی هم برای گلزنی داشتیم اما از آنها استفاده لازم را نبردیم. ما در مقطع دشواری به سر می‌بریم اما جای شرمندگی نیست، چون در فوتبال چنین چیزهایی اتفاق می‌افتند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها