زمزمه این روزهای اطراف استقلال
21902
قائدی لژیونر می‌شود؟
28 دی 1399
175
ایرانی
حالا رفته رفته موتور ستاره بوشهری روشن شده و او در هر سه بازی اخیر آبی‌ها برابر گل‌گهر سیرجان، آلومینیوم اراک و پرسپولیس موفق به گلزنی شده است

روزنامه گل-  فوتبال مهدی قائدی فصل گذشته متحول شد. او بعد از فراز و فرودهایی که داشت، بالاخره توانست پتانسیلش را آزاد کند. نمایش‌های مهاجم تکنیکی استقلال که بین هواداران به «باشو» مشهور است باعث شد این بازیکن به‌عنوان بهترین پاسور لیگ نوزدهم مطرح شود. عملکرد او در کنار شیخ دیاباته و ارسلان مطهری خط حمله استقلال را به ویرانگرترین خط آتش لیگ تبدیل کرد و برای همه تیم‌ها دردسر ساخت. با آغاز فصل جدید البته شیخ دچار مصدومیت شد و غیبت او روی کیفیت بازی قائدی هم اثر گذاشت، اما حالا رفته رفته موتور ستاره بوشهری روشن شده و او در هر سه بازی اخیر آبی‌ها برابر گل‌گهر سیرجان، آلومینیوم اراک و پرسپولیس موفق به گلزنی شده است. در این میان مخصوصا گل زیبای قائدی در دربی تهران استقلال را از قبول یک شکست بحران‌ساز نجات داد و تیم فکری را روی ریل نگه داشت.

با این اوصاف و در شرایطی که به‌نظر می‌رسد مهدی روزبه‌روز به دوران اوج آمادگی نزدیک‌تر شده، حالا زمزمه‌هایی در مورد پیشنهاد یک باشگاه بوندس‌لیگایی به این بازیکن به گوش می‌رسد. گفته می‌شود مشتری قائدی بایر‌لورکوزن است که خواهان جذب قرضی این بازیکن به مدت نیم‌فصل در همین نقل‌وانتقالات زمستانی شده و حاضر است در صورت رضایت از عملکرد این بازیکن، قرارداد را به مدت یک فصل دیگر تمدید کند. برخی منابع داخلی دستمزد در نظر گرفته شده برای قائدی را مجموعا ۲ میلیون و یکصد هزار دلار اعلام کرده‌اند؛ هرچند بعید به‌نظر می‌رسد باشگاه استقلال در این شرایط تمایلی برای فروش آماده‌ترین ستاره‌اش داشته باشد؛ مخصوصا که فعلا جذب بازیکن خارجی هم ممنوع است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها