21896
مطهری: پرسپولیس واقعی را فردا خواهید دید / این تیم باید ابدی شود
28 دی 1399
593
ایرانی
حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با فولاد گفت که پرسپولیس واقعی رو از فردا خواهید دید.

روزنامه گل - حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان صحبت هایش را با انتقاد از سازمان لیگ آغاز کرد: برنامه ریزی برای ما فشرده شد و این کار ما را سخت می‌کند. اما جای هیچ وقفه ای نیست و ما باید همیشه قوی و با صلابت کار کنیم و بتوانیم  به سمت قهرمانی حرکت کنیم. امیدوارم پرسپولیس واقعی را از این به بعد و از فردا ببینیم. از فردا استارت قهرمانی را خواهیم زد. از مسی پرسیدند که  این موفقیت ها را یک شبه به دست آوردی؟ گفت بله یک شبه به دست آوردم اما این شب 17 سال طول کشید! بنابراین این که پرسپولیس توانست چهار سال قهرمان شود، آدم های زیادی تلاش کردند از ارکان باشگاه تا کادرفنی و کادر پزشکی و... . امیدوارم جواب زحمات یک سال اخیر را بگیریم.

وی افزود: باید تمرکز زیادی در دقایق حساس داشته باشیم. باید توپ را بیشتر در اختیار بگیریم و اجازه ندهیم حریف موقعیت بسازد. ما در حال کار و تمرین هستیم که به مشکل گل خوردن در دقایق پایانی برنخوریم. 

او درباره عملکرد نوراللهی عنوان کرد: احمد خیلی خوب وظایفی که داشت را اجرا کرد. مدل جایگیری احمد را ببینید، اکثر اوقات در قطر توپ جایگیری می‌کرد و اکثر اوقات به دل حریف می‌زند تا از فضا استفاده کند. منتها یک سری از افراد و کارشناسان صحنه ای را دیدند که او موقعیت گل را از دست داد. باید روی این ضربات آخر هم کار کنیم تا نتیجه بگیریم. اما احمد از نظر فرم وظایفش را به خوبی انجام داد و همین که در موقعیت قرار گرفت یعنی به خوبی وظایف را انجام داده است.

مطهری در خصوص خرید ترابی گفت: ما الان هفته هشتم هستیم و فردا بازی نهم را خواهیم داشت. ما با مدیریت باشگاه هماهنگ می کنیم و در حال رصد هستیم. تیم ما خیلی خوب است اما مخصوصا در بخش حمله باید خودمان را تقویت کنیم و مهدی (ترابی) یکی از آن هاست. باید وضعیت قرارداد او را ببینیم و به موقع عمل کنیم.

دستیار گل محمدی درباره اظهار نظر بقیه تیم ها گفت: این تبدیل به یک حربه برای بقیه تیم ها شده که جو تیم را بهم بزنند. آن ها داوران را تحت تاثیر قرار می‌دهند. منظور من تیم فولاد نیست. من خواهشم این است که با اقتدار قضاوت کنند و شجاعت این را داشته باشند که هم داوران در مسیر پیشرفت قرار گیرند و هم نیمکت هایی که می خواهند شلوغ کاری کنند، نتوانند این کار را انجام دهند. تا زمانی که مربیان بدانند با این شلوغ کاری پوئن خواهند گرفت، این کار انجام می‌شود.

وی راجع به غیبت مهدی خانی در ترکیب گفت: او دیر به تیم اضافه شده اما توانایی بالایی در پرسینگ دارد. ما با شناخت نسبت به این بازیکن او را گرفتیم اما چون دیر به تیم ما اضافه شده و یک بیماری و مصدومیت هم داشت، یواش یواش شکل واقعی را پیدا می‌کند و در بازی های بعدی از او استفاده خواهیم کرد. بازیکنان ما قابل احترام هستند و از نظر فنی به آن ها نیاز داریم.

مطهری درباره شرایط بوژیدار رادوشوویچ اظهار کرد: مشکلی بین کادرفنی و رادوشوویچ نیست. سخنگوی باشگاه ما درباره رادو صحبت کرد. بعید می دانم رادو مشکلی با مدیریت داشته باشد و احتمالا مشکلاتش به خاطر مسائل مالی است. امیدوارم آن ها هم حل شوند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها