در مورد ماهینی، حامی طعنه‌زن نوراللهی
21843
با شما چه کار کردند مثلا؟
24 دی 1399
2150
برخی بازیکنان ایرانی تصور می‌کنند از آسمان فرود آمده‌اند، همیشه عالی هستند، بر سر کل مردم منت می‌گذارند که فوتبال بازی می‌کنند و هیچکس هم نباید از آنها انتقاد کند. یعنی پکیجی داریم که سراسر به سود همین حضرات است و در آن اگر منتقدان لب از لب باز کنند، جفا کرده‌اند

روزنامه گل- باز هم طبق روال چند ماه گذشته احمد نوراللهی یک نمایش ضعیف دیگر با پیراهن پرسپولیس ارائه داده و باز هم مطابق همان روال، عده‌ای در حمایت از او سینه سپر کرده‌اند. هیچ اشکالی ندارد. بالاخره بازیکن دوره افت دارد و طبیعی است که رفقا و همبازیانش پشت او در بیایند. با این حال چیزی که هضمش نمی‌کنیم، کنایه زدن گروهی از این دوستان است. به عنوان مثال حسین ماهینی در حمایت از نوراللهی برای مردم نوشته: «کاری که با ما کردید را با احمد نکنید.» پرسش اینجاست که با شما چه کار کردند مثلا استاد؟

ماهینی در تمام طول دوران حضورش در پرسپولیس یک بازیکن متوسط بود که گهگاه عملکردش مورد انتقاد قرار می‌گرفت. الان هم احتمالا اشاره او به همین انتقادهاست و به بهانه حمایت از نوراللهی دارد یادآوری می‌کند: «در حق من نامردی کردید.» مساله این است که برخی بازیکنان ایرانی تصور می‌کنند از آسمان فرود آمده‌اند، همیشه عالی هستند، بر سر کل مردم منت می‌گذارند که فوتبال بازی می‌کنند و هیچکس هم نباید از آنها انتقاد کند. یعنی پکیجی داریم که سراسر به سود همین حضرات است و در آن اگر منتقدان لب از لب باز کنند، جفا کرده‌اند. فقط نگرانیم با این فرمول، دوستان بازیکن ضرر کنند و ناراحت شوند! از قرار معلوم خون اینها از فوق ستاره‌های فوتبال جهان رنگین‌تر است که آنجا منتقدان آزادانه حتی کار مسی و رونالدو را به نقد می‌کشند، اما اینجا کسی حق ندارد از گل نازک‌تر به عزیزان بگوید.

فقط خدا می‌داند در طول همین چند ماه گذشته چند هزار مقاله به زبان‌های مختلف در مورد افت لیونل مسی منتشر شده؛ اما خب کسی حق ندارد از نوراللهی و ماهینی انتقاد کند. ما فضایی برای خودمان درست کرده‌ایم که به معنای واقعی کلمه بازیکن‌سالارانه است. عجیب اینکه توقعات زیاده‌خواهانه بازیکنان و مربیان، از سوی بخشی از بدنه هواداران مورد حمایت هم قرار می‌گیرد. یکی مثل نوراللهی باید خدا را شکر کند بازیکن پرسپولیس در ایران است؛ در غیر این صورت اگر او در همین مقیاس در یک تیم اروپایی پنالتی جام حذفی را از دست می‌داد، پنالتی فینال آسیا را تقدیم حریف می‌کرد، هیس نشان می‌داد و یک دو جین موقعیت گلزنی در دربی خراب می‌کرد، معلوم نیست هواداران و رسانه‌ها چه معامله‌ای با او می‌کردند. این فوتبال است؛ میلیاردی پول نمی‌گیرید که نوازش شوید.دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
سیدی 25 / 10 / 1399 09 : 11 : 19

کاملا حق با ماهینی است. مافیای رسانه در ایران همیشه جهت دار نقد میکنه


علیش 25 / 10 / 1399 07 : 14 : 17

افت نوراللهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بر اساس کدام متر میگید افت کرده؟؟؟؟؟؟ گل نکردن موقعیتهایی که وظیفه مهاجم بود ولی با تلاش و دوندگی زیاد اون موقعیتهارو ساخت؟ بر اساس نمره هر بازی؟ بر اساس چی؟ متر و معیار بدید.رو هوا حرف زدن کاری نداره. احمد نوراللهی در ضعیفترین روزهاش هم کارنامه خوبی داشته و داره. در ضمن اینجور تخریب دیگر جواب نمیده.پرچم احمد و همچنین حسین اچار فرانسه بالا هست و همه هوادارا پشتش هستند.کور شود هر. انکه نتواند دید.


هر چی چونی بگه 25 / 10 / 1399 13 : 12 : 06

گل گل گفتی


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها