21818
حسینی: با یک بازی هماهنگ شهرخودرو را شکست دادیم/از رحمتی عذرخواهی می کنم
23 دی 1399 19:03
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: بازی سختی بود اما به دلیل شناخت از تیم حریف با یک بازی خوب و هماهنگ توانستیم این نتیجه را مقابل شهرخودرو به دست آوریم.

روزنامه گل

روزنامه گل - سید مجتبی حسینی در نشست خبری پس از برتری سه بر یک تیم نفت مسجد سلیمان مقابل شهرخودرو مشهد در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به باخت در دو بازی قبلی‌مان این بازی برای ما خیلی حساس بود. می‌دانستیم با تیمی بازی داریم که فوتبال خوبی بازی می‌کند و کادرفنی خوبی دارد. بازی سختی بود اما به دلیل شناخت از تیم حریف با یک بازی خوب و هماهنگ توانستیم این نتیجه را به دست آوریم.

وی افزود: باید از زحمات تمام بازیکنانم تشکر کنم که واقعا امروز خیلی پرتلاش و حرف گوش کن بودند. خدا هم کمک کرد توانستیم این بازی مهم را ببریم و سه امتیاز را به دست آوریم اما واقعیت این است از نظر امکانات و خیلی مسائل دیگر مشکل داریم. یک پزشک و یک فیزیوتراپ در تیم نفت مسجد سلیمان نداریم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: برای بازی با صنعت نفت دو بازیکن تیم ما را فیزیوتراپ تیم حریف آماده کرد. مسئولان باید خیلی قوی تر از این عمل کرده و بیشتر فکر تیم باشند. نباید اینگونه باشد که دست تنها باشیم. نمی خواهم درباره داوری صحبت کنم زیرا تیمی که می‌برد زیاد درباره داور صحبت نمی‌کند. در دیدارهای قبلی هم که باختیم درباره داوری صحبت نکردم اما آخر بازی بلافاصله به رختکن آمدم که مهدی رحمتی متوجه نشد. اگر از من دلخور شده است، عذرخواهی‌می کنم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها