21800
ذوالفقارنسب: پرسپولیس باهوش‌تر بود، گل‌های بیشتری می‌زد/ بازیکنان استقلال کم‌تجربه بودند
23 دی 1399
پیشکسوت پرسپولیس و سرمربی پیشین استقلال اعتقاد دارد اگر سرخپوشان در دربی ۹۴ باهوش‌تر بود، گل‌های بیشتری وارد دروازه استقلال می‌کرد.  

روزنامه گل -

بیژن ذوالفقارنسب درباره تساوی 2 - 2 دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: تنها کمبود این بازی، حضور تماشاگران خونگرم فوتبال بود و این مسابقه با حضور آنها، تبدیل به دیداری ماندگار می‌شد. هر دو تیم عملکرد بسیار خوبی داشتند و ثابت شد که فوتبال بازی اشتباهات است. استقلال و پرسپولیس روی اشتباه و کوتاهی گل خوردند و بازیکنان با وجود کرونا و دوری نسبی از تمرینات، نمایش بسیار خوبی داشتند.

وی با بیان اینکه سرخپوشان این بازی را به خوبی آغاز نکردند، تصریح کرد: به نظر می‌رسید بازیکنان پرسپولیس، اعتمادبه‌نفس و شادابی همیشگی را نداشتند. آنها به مرور زمان بهتر شدند، به‌خصوص در نیمه دوم که پرسپولیس واقعاً متحول شد. بازیکنان جدید تیم، به خصوص جوانان پرسپولیس عملکرد بهتری داشتند و انتظار نداشتم تیم به این شکل بازی کند. مدافعان استقلال کمی کم‌تجربه بودند. آنها از لحاظ فنی و روانی، تجربه بازی در این سطح را نداشتند و تنبیه شدند.

«بازیکنان استقلال اشتباهاتی مرتکب شدند که اگر بازیکنان پرسپولیس کمی باهوش‌تر بودند و هیجان دو گل زده را نداشتند، گل‌های بیشتری به ثمر می‌رساندند.»، سرمربی پیشین استقلال ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: بازیکنان پرسپولیس با این شیوه بازی، آینده خود را هموار کردند و این مسابقه، اعتمادبه‌نفس را به مجموعه تیم پرسپولیس بازگرداند. پرسپولیس پس از بازگشت از فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های ضعیفی ارائه کردند، اما در این مسابقه فوق‌العاده بازی کردند.

ذوالفقارنسب با تمجید از بازگشت پرسپولیس به بازی در دربی 94 بیان کرد: آنها شکست یک بر صفر را به پیروزی 2 بر یک تبدیل کردند؛ فقط حیف که گل دوم را دریافت کردند. فکر می‌کنم پرسپولیس به مسابقات بازمی‌گردد و شرایط مطلوب را پیدا خواهد کرد. چند بازیکن جدید تیم عملکرد خیلی خوبی ارائه کردند و پرسپولیس با اعتمادبه‌نفس بیشتری به رقابت‌ها ادامه خواهد داد.

وی در مورد تعویض شیخ دیاباته در ابتدای نیمه دوم به‌جای احمد موسوی خاطرنشان کرد: دیاباته فصل گذشته شاداب‌تر بود و گل‌های خوبی به ثمر می‌رساند، اما امسال کیفیت فصل پیش را ندارد. او در این فصل در چند مسابقه از میانه‌های بازی به زمین آمده و طراوتی که از دیاباته انتظار داشتیم، در بازی‌های او مشهود نیست. ما داستان زندگی درون تیمی او را نمی‌دانیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اظهارات یحیی گل‌محمدی علیه عضو هیئت‌مدیره باشگاه اظهار داشت: کادر فنی و مدیران باید در زمان مناسبی با یکدیگر جلسه بگذارند و مشکلات خود را حل کنند. آنها باید برنامه طولانی‌مدتی تعیین کنند و هیئت مدیره هم باید به گل‌محمدی بگوید قرارداد کدام بازیکنان به پایان می‌رسد. پرسپولیس مشکلات عدیده‌ای دارد و در خط دفاع و ساختار حمله باید تقویت شود. باشگاه باید بازیکنان جدیدی بگیرد و این برخوردها نشان می‌دهد تفاهمی در باشگاه وجود ندارد. این اختلافات نباید به بیرون درز کند.

تسنیم


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها