21793
فاضلی: عده‌ای از هواداران نساجی خط می‌گیرند/ مطمئن باشید بر می‌گردیم
23 دی 1399 10:26
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران مدعی شد عده‌ای از هواداران نساجی خط می‌گیرند تا نسبت به نتایج این تیم اعتراض کنند.  

روزنامه گل

روزنامه گل - وحید فاضلی در ارتباط تلفنی با برنامه فوتبال برتر درباره شکست نساجی مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: بازی را نگاه کنید. صنعت نفت در این بازی یک بار هم وارد هجده قدم ما نشد. ما در این بازی موقعیت‌های خوبی داشتیم و پنالتی گرفتیم. ما می‌توانستیم برنده باشیم، ولی باختیم. برای من جالب است در پنج بازی اخیر کلاً هفت هشت موقعیت به حریفان دادیم و پنج گل خوردیم.

وی در ادامه افزود: نساجی خوب بازی و خلق موقعیت می‌کند، ولی بدشانسی می‌آوریم. مطمئن باشید ما به جدول بر می‌گردیم و وضعیت‌مان خوب می‌شود. من به این موضوع ایمان دارم. تیم ما در لیگ بیشترین تغییرات را داشته است، حتی بیشتر از مس و آلومینیوم که تازه از لیگ دسته اول آمده‌اند ما تغییرات داشته‌ایم.

سرمربی نساجی درباره اعتراض شدید هواداران نساجی نسبت به وضعیت این تیم، گفت: در ابتدای فصل خوب کار کردیم و همه اشتباهات ما از بازی سپاهان به بعد به وجود آمد که بعد از آن بازی شرایط مدیریت نشد. بعد از بازی با صنعت نفت هم خیلی‌ها به ما پیام دادند و تشکر کردند، ولی عده‌ای خط می‌گیرند. به دلیل کرونا من ارتباطی با هوادار ندارم و اگر آنها را می‌دیدم شاید مشکلات ما کمتر می‌شد. در بازی با پیکان هم گل سالم ما دیده نشد. هواداران واقعی این چیزها را درک می‌کنند، ولی عده‌ای خط می‌گیرند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها