21774
فکری: تماشاگران از این بازی راضی بودند
22 دی 1399
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: این بازی هیجان‌های خاص خودش را داشت اما در مجموع مساوی شد.

روزنامه گل -

روزنامه گل - محمود فکری در نشست خبری پس از دربی 94 اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم، دو تیم موقعیت‌های خیلی خوبی روی دروازه‌ها ایجاد کردند. این بازی هیجان‌های خاص خودش را داشت اما در مجموع مساوی شد. فکر می‌کنم تماشاگران از این بازی راضی بودند.

وی ادامه داد: روی دروازه‌ها موقعیت‌های خوبی به وجود آمد. از تک تک بازیکنانمان بابت تلاششان تشکر می‌کنم. اشتباهاتی در نیمه دوم داشتیم که منجر به گل خوردن ما شد اما تلاش بازیکنان ما ستودنی بود.

سرمربی استقلال در مورد این که تعویض‌های این تیم به خصوص خروج موسوی و ورود شیخ دیاباته بر چه اساسی صورت گرفت، عنوان کرد: تعویض‌های ما بر اساس این بود که از گلی  که زده بودیم محافظت کنیم و همچنین به موقعیت‌های بهتری برسیم. ما شاید حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم. روی اشتباهاتی که انجام دادیم، به حریفمان به راحتی فرصت دادیم. می‌توانستیم حتی از گل زده خودمان محافظت کنیم و از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم.

وی ادامه داد: شاید بچه‌ها ترسیدند یا استرس گرفتند. اشتباهاتی در نیمه دوم داشتیم اما می‌توانستیم همان یک گل را حفظ کنیم و برنده بازی شویم.

فکری افزود: امسال تیم خوبی درست کردیم اما دربی این طور نیست که نتیجه بازی به نفع تیمی باشد که شرایط بهتری در جدول دارد. شاید نتیجه بازی برعکس شود. با توجه به این که یک گل جلو افتاده بودیم بچه‌های ما فکر کردند بازی تمام شده است.

سرمربی استقلال در مورد داوری این مسابقه اظهار داشت: رضا کرمانشاهی در نیمه اول استرس داشت، در یک صحنه به بازیکن ما کارت داشت و در صحنه مشابه آن هم می‌توانست به سید  جلال حسینی کارت بدهد، داور در نیمه دوم هم استرس زیادی داشت. فکر می‌کنم سوت‌هایش بیشتر به نفع پرسپولیس بود، اما به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم به داوران ما توجه بیشتری شود و داوران زیادی را از ایران در بازی‌های بین المللی ببینیم.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
امیر 24 / 10 / 1399 58 : 24 : 01

لطفا فکری بفرماید کدام فرصت بغیر از دوگل . پرسپولیس سه تا موقعیت نیمه اول بالای پنج ششش موقعیت نیمه دوم بدست آورد که خیلی خطرناک بود اگر یکی از این موقعیت ها به گل تبدیل میشد که تیمتان بهم میریخت و فاجعه بدتر از دربی پنجاه و دو بوجود میومد خدا طرفدارهای استقلال رو خیلی دوست داشت موقعیتها گل نشد


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها