قابل توجه سرمربیان پرسپولیس و استقلال
21751
هیچ بهانه‌ای قبول نیست
21 دی 1399
اگر خوب باشید و به نتیجه نرسید، خیلی از هواداران با شما اغماض خواهند کرد، اما اگر خوب نباشید و نتیجه هم نگیرید قوز بالای قوز می‌شود

روزنامه گل -

روزنامه گل- اجازه بدهید این بار را ما پیشدستی کنیم و قبل از اینکه سرمربی یا سرمربیان ناکام دربی دست به بهانه‌جویی بزنند، آنها را خلع سلاح کنیم. آقایان یحیی گل‌محمدی و محمود فکری؛ لطفا اگر در دربی باختید یا مساوی کردید دنبال این نباشید که زمین و آسمان را به هم بدوزید و اینطور وانمود کنید که شایسته پیروزی بودید، اما عوامل جانبی برد را از شما گرفتند. این بهانه که «داور با سوت‌های الکی بازی را از نفس انداخت» را به اندازه شمار دربی‌های تهران شنیده‌ایم. کاش این یکی را قلم بگیرید. اگر هم قرار است در مورد دست خالی تیم‌تان یا مشکلات داخل باشگاه صحبت کنید، گوش به هیچ حرفی در این مورد نخواهیم داد. خودتان در نشست‌های خبری قبل از بازی به صراحت گفتید از موجودی‌تان راضی هستید و همه چیز را خوب و مثبت می‌بینید؛ بنابراین حق ندارید بعد از بازی موضع‌تان را عوض کنید.

پرسپولیس و استقلال آبروی فوتبال ایران هستند و باید تقابل‌شان بهترین کیفیت ممکن را داشته باشد. دربی بد زیاد داشته‌ایم و مسابقات فراوانی بوده که قربانی حساسیت بیش از اندازه شده است. با این حال شهرآورد خوب هم داشتیم و واقعا این اواخر زیاد پیش آمده که مسابقه دو تیم جذاب شده باشد. همین دو دربی آخر که 2 بر 2 مساوی شد، بسیار قشنگ و تماشایی بود. پس انتظار داریم باز هم یک بازی خوب ببینم؛ ابزارش هم فراهم است. استقلال در صدر جدول قرار دارد و پرسپولیس دقیقا با همین موجودی فعلی فینالیست آسیا شده است. کم و کسری اگر در کار باشد، صرفا از ناحیه اشتباهات و کم‌توانی مربیان است که خب پذیرفتنی نخواهد بود.

جدی باشید، تصمیمات درست و جسورانه بگیرید و یک نمایش زیبا برای مردم بسازید. اگر خوب باشید و به نتیجه نرسید، خیلی از هواداران با شما اغماض خواهند کرد، اما اگر خوب نباشید و نتیجه هم نگیرید قوز بالای قوز می‌شود. پس به جای اینکه به فکر مصاحبه و توجیه‌تراشی بعد از بازی باشید، دنبال یک تاکتیک درست بگردید که با سوت پایان بتوانید سرتان را بالا بگیرید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها