شکاف بین کاپیتان‌های سابق و فعلی تیم ملی در تراکتور
21716
حاج‌صفی، اختلاف‌نظر یا مصدومیت!؟
20 دی 1399
181
ایرانی
تراکتور فصل پرحاشیه‌ای را شروع کرد از جذب و اخراج علی منصوریان و کسب نتایج ضعیف در هفته‌های ابتدایی و برکناری مدیرعامل تیم و حضور دوباره هوشنگ نصیر زاده باعث شد که این تیم تبریزی روزهای پرحاشیه‌ای را سپری کند.

روزنامه گل - تراکتور فصل پرحاشیه‌ای را شروع کرد از جذب و اخراج علی منصوریان و کسب نتایج ضعیف در هفته‌های ابتدایی و برکناری مدیرعامل تیم و حضور دوباره هوشنگ نصیر زاده باعث شد که این تیم تبریزی روزهای پرحاشیه‌ای را سپری کند. اما این تمام مشکل تراکتور نیست همان‌طور که یک ماه پیش هم نوشتیم   بازهم دوباره از تبریز خبر می‌رسد و شنیده می‌شود دیگر از اتحاد کاپیتان‌های سابق و فعلی تیم ملی در این تیم خبری نیست و به قولی بین مثلث قدرت این تیم اختلاف‌نظر شدید به وجود آمده و دیگر شاهد کارایی آن‌ها در سومین فصل حضورشان در کنار هم نیستیم و این می‌تواند بدترین خبر برای هواداران  تراکتور باشد!

از زمان منصوریان تا به الان که مسعود شجاعی هدایت این تیم را به عهده دارد بین احسان حاج صفی و اشکان دژاگه و مسعود شجاعی اختلاف‌هایی وجود دارد.

این اختلاف‌نظرها از بازی با سپاهان دیده شد چراکه  درزمان تعویض مسعود شجاعی وقتی او بازوبند کاپیتانی را به احسان حاج صفی می‌دهد او از بستن بازوبند امتناع می‌کند و بازوبند را بر روی بازوی اخباری می‌بندد. همین باعث شد تا گفته شود اشکان و مسعود که رابطه بسیار خوبی با زنوزی مالک تیم دارند، با احسان حاج صفی به مشکل خورده‌اند و با او اختلاف‌نظر دارند. گویا شخص چهارمی هم در بین شکر آب شدن روابط این سه نفر دخیل بوده است و احسان حاج صفی دیگر مانند  قبل با دو کاپیتان سابق تیم ملی روابط حسنه‌ای ندارد. البته این گویا یک بخش از ماجرا بود چون بعدازآن حاجی صفی در جشن پیراهن باشگاه هم دعوت نمی‌شود و همین باعث می‌شود او دلخور شود و سپس آن مصاحبه را انجام داد که می‌گوید در آینده دوست دارد به سپاهان برگردد و متعاقباً می‌بینیم  در بازی با سپاهان هم کسی که تحلیل بازی در تلویزیون تبریز را انجام  می‌داده می‌گوید حاج صفی دیگر حاج صفی قبل نیست !

همان‌طور که می‌دانید قبلاً بازوبند کاپیتانی بین اشکان دژاگه، مسعود شجاعیان احسان حاج صفی به‌صورت گردشی بسته می‌شد اما همان‌طور که گفتیم حاج صفی در بازی با سپاهان بازوبند را نبست و آن را بر بازوی اخباری بست تا اختلاف‌ها بیشتر نمایان شود.البته موضع به همین‌جا ختم نشد و دربازی‌های بعدی هم دیدیم وقتی مسعود یا اشکان از زمین بیرون می‌رفتند حاج صفی بازوبند را بازهم نمی‌بست و اخباری کاپیتان تیم می‌شد!

حالا این اختلاف با بازی نکردن حاج صفی و نرفتن او با تیم به اصفهان ابعاد تازه‌ای پیداکرده است. احسان حاج صفی به اصفهان نرفت تا شکاف و اختلاف بین کاپیتان‌های سابق تیم ملی با کاپیتان فعلی بیشتر نمایان شود. گویا از زمانی که شجاعی به‌عنوان سرمربی انتخاب‌شده است رابطه حاج صفی و اشکان و مسعود خیلی سرد ترتر از قبل شده است.

البته پزشک تیم تراکتور می‌گوید مصدومیت باعث شده حاج صفی به اصفهان نرود ولی شنیده‌ها حاکی از آن است که  مصدومیت حاج صفی به شکلی نبوده که به اصفهان نرود و بازی نکند و این بهانه‌ای بیش نیست. حال باید دید در آینده این اختلاف‌ها به کجا می‌رسد و سرنوشت تراکتور چه می‌شود آیا دود این اختلاف‌ها به چشم باشگاه می‌رود یا خود بازیکنان ؟

البته بر همین اساس می‌گویند زنوزی هم دیگر علاقه‌ای که سابق به حاج صفی داشته را ندارد و چه‌بسا با رفتن او مخالفت کند و حتی حاضر به جدایی اوست تا اختلاف‌ها در این تیم کمتر شود.

البته از سوی دیگر هم شنیده می‌شود او زودتر از تصور از تراکتور جدا می‌شود و شاید نیم‌فصل راهی نصف جهان شود تا در سپاهان بازی کند.دیدگاه های کاربران (5 دیدگاه)
تراکتور پرهوادارترین 22 / 10 / 1399 56 : 54 : 10

هیس زیر ۵۱ درصدها فریاد نمیزنند


ali 22 / 10 / 1399 44 : 01 : 10

میشه بفرمایین این خبرها رو از کجاتون در میارین؟


علی نیا 22 / 10 / 1399 36 : 07 : 06

چرا فقط برای تراکتور حاشیه درست می کنی/. چرا وقتی تراکتور پر هوادارترین تیم اسیا شد تیر اول نشد چرا وقتی خوب بازی می کنه و می بره تیتر اول نمیشه چرا حاشیه رو برای تراکتور تیتر می کنی تو صفحه اول ؟ مشکل شخصی داری با کسی؟ با اذربایجان مشکل داری؟ با هوادارا مشکل داری؟ با زنوزی میشکل داری؟ تمومش کن خواهشا انصاف نیست تراکتور هم مثل بقیه تیم ها هوادار داره هوادارهاش هم هموطن خودت هستن انصاف داشته باش


زیر 51درصدها فریاد نمیزنند 21 / 10 / 1399 52 : 08 : 20

باز نزدیک بازی با دوردانه های وزارت و حاشیه سازی متاسفم برا روزنامه‌ای که هدفش شده تخریب تیم های شهرستانی یاشاسین تراکتور یاشاسین آذربایجان


شهرام 20 / 10 / 1399 00 : 18 : 11

بهتره به جای روزنامه درآوردن و مقاله نوشتن کارای دیگه هم انجام بدین . شرافتش بیشتره نسبت به این کارا !


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها