21712
طارمی: در پورتو بیشتر از ریوآوه فرصت گلزنی دارم/ حالا باید به فکر صدرنشینی باشیم
20 دی 1399
38
ایرانی خارجی
مهدی طارمی، لژیونر فوتبال ایران در لیگ پرتغال روند گلزنی‌اش برای پورتو را تشریح کرد.

روزنامه گل- به نقل از سایت رسمی باشگاه پورتوی پرتغال، مهدی طارمی در هفتمین پیروزی متوالی پورتو در لیگ برتر پرتغال که بامداد امروز (شنبه) با نتیجه 4 بر یک برابر فامالیکائو به دست آمد، نقش مهمی داشت و 2 گل این تیم را به ثمر رساند.

مهاجم تیم پورتو در مورد پیروزی برابر فامالیکائو گفت: احساس خوبی دارم و از همبازیانم که به من برای زدن 2 گل کمک کردند، قدردانی می‌کنم. خیلی خوشحالم که توانستم گل بزنم.

مهدی طارمی در واکنش به سازگاری‌اش در پورتو اظهار داشت: طبیعی است وقتی بازیکنی تیمش را تغییر می‌دهد، نیاز به زمان برای هماهنگی با تیم و همبازیان جدیدش دارد. دوره سازگاری من در پورتو پایان یافته و اکنون احساس خوبی دارم. در پورتو بیشتر از تیم قبلی‌ام (ریوآوه) فرصت گلزنی دارم. فصل گذشته در برخی بازی‌ها برای ریوآوه گل می‌زدم اما این فرصت در پورتو بیشتر است، البته این موضوع طبیعی است، زیرا پورتو تیم بزرگی است. من از این بابت خوشحالم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دوست دارم همیشه بخشی از تیم پورتو در لحظه‌های خوب باشم. موفق شدیم یک بازی دیگر را هم بدون شکست یا تساوی به پایان برسانیم. ما پیروز شدیم و اکنون باید به دنبال صدرنشینی باشیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها