های جک گزینه پرسپولیسی ها از سوی آذربایجانی ها
21706
حق وردی شاگردا گل محمدی نشد؛ به سومقاییت پیوست
20 دی 1399
64
ایرانی
هنوز به نیم فصل نرسیده ایم بازار نقل و انتقالات به خصوص اطراف باشگاه های بزرگ پایتخت در حال گرم شدن است.

روزنامه گل - هنوز به نیم فصل نرسیده ایم بازار نقل و انتقالات به خصوص اطراف باشگاه های بزرگ پایتخت در حال گرم شدن است. پیمان بابایی، سعید واسعی و چند بازیکن دیگر را برای استقلال کاندید کردند و پرسپولیس هم صفی از گزینه ها را مقابل چشم خود می بیند که هربار مذاکره با آنها و بازیکنانی همچون رامین رضائیان، مهدی ترابی، علی علیپور و برخی دیگر از سوی این دو تیم تکذیب می شود.

در جدیدترین مورد حجت حق وردی، مدافع آخر پیکان که بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو دارد، پس از فسخ با این باشگاه گفته شد با پرسپولیس کارش نهایی شده و به این تیم خواهد پیوست. آنهم در حالی که تا نیم فصل این بازیکن اجازه بازی نخواهد داشت اما کار او را با پرسپولیس و بعد صحبت هایی که گویا حق وردی با یحیی گل محمدی داشته نهایی دانستند. در این میان حتی حرف از تراکتور هم به میان آمد که تبریزی ها این بازیکن را مدنظر دارند و به دنبال این هستند که شکار سرخ های پایتخت نشین را از آن خود کنند.

این ماجراها در حالی برای حجت حق وردی مطرح می شود که حرف از لژیونر شدن احتمالی این بازیکن و حضورش در لیگ برتر کشور آذربایجان هم به شکلی جدی به میان آمد. موضوعی که بالاخره قوت گرفت و حجت حق وردی به جای اینکه دو ماه بدون تیم باشد و تا نیم فصل در ایران بماند با تیم سومقاییت که بازیکنان ایرانی زیادی در آنجا توپ زده اند کارش نهایی شد و امروز عازم آذربایجان می شود. حق وردی که شب گذشته قراردادش را امضا و برای باشگاه آذربایجانی فرستاد حالا قرار است در تیمی بازی کند که پیش از او پیمان بابایی را به عنوان آقای گل، مهدی شریفی را به عنوان مهاجم گلزن این تیم داشته و در این فصل هم علی قربانی را در کنار آدام همتی در اختیار دارد.

حالا او قرار است به تیمی برود که درخشش ایرانی های سابق همچون پیمان باعث شده نگاهی مثبت به بازیکنان هموطن خود داشته باشد. باید دید این بازیکن که سومین ایرانی تیم سومقاییت خواهد بود و شاید مهدی شریفی هم که مثل او فسخ کرده و به این کشور و این تیم بازخواهد گشت چطور قرار است کارش را دنبال کند و در این تیم برای داشتن روزهای بهتری در فوتبال اروپا بدرخشد. هرچند که اگر حق وردی قرار بود در پرسپولیس هم بماند در رقابت با سیدجلال آماده و کنعان زادگان قبراق کار سختی بود تا بخواهد خودش را به ترکیب پرسپولیس تحمیل کند و شاید این تصمیم او یک فکر درست از سوی این بازیکن باشد تا بهره گیری از این امتیاز به دست آمده در فوتبال اروپا بتواند از پله های ترقی بیش از پیش بالا برود.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها