شما واقعا «مدیر» هستید؟
21702
بوقچی‌های کت و شلواری
19 دی 1399
125
ایرانی
این بندگان خدا فکر می‌کنند امثال عبدیان، شکوری یا پیروانی دنبال دافع از منافع تیم هستند. هدف، صرفا خودنمایی است و بس؛ تو هر چه بگویی، به طرف مقابلت مجوز داده‌ای که تندتر جوابت را بدهد

روزنامه گل- پیش از آن که هواداران افراطی و تیفوسی‌های نوجوان پرسپولیس و استقلال به استقبال دربی روز دوشنبه بروند، این مدیران کت‌وشلواری دو باشگاه هستند که قبول زحمت کرده‌اند و چیزهایی می‌گویند و می‌نویسند که آدم مات و مبهوت می‌ماند. استاد عبدیان که خودش محمود فکری را از نساجی روی نیمکت استقلال کشاند و بعد به بی‌وفایی یحیی گل‌محمدی در قبال شهرخودرو طعنه زد، حالا میدان‌دار یک جدل سخیف و شگفت‌انگیز شده است. او در پیامی که چندین غلط فاحش نگارشی دارد، پرسپولیس را «تیم خاص» نامیده و موفقیت‌هایش را زیر سوال برده است؛ بی‌آنکه نیازی به ارایه توضیح منطقی و سند و مدرک وجود داشته باشد. عبدیان حتی تا جایی پیش رفته که حضور ابراهیم شکوری در فدراسیون فوتبال را هم در راستای تلاش برای تعیین نتیجه دربی در بیرون از میدان مسابقه تفسیر کرده است. این یعنی اتهام‌زنی صریح و آشکار به همه؛ هم خود پرسپولیس و هم فدراسیون فوتبال که لابد مسوولانش منتظر نشسته‌اند هر کس زودتر آمد، نتیجه دربی را به او بفروشند!

اگر فکر می‌کنید اوضاع در پرسپولیس بهتر است، سخت در اشتباهید. آنجا پدیده‌ای به اسم افشین پیروانی داریم که صبح تا شب یک بند برای این و آن کری می‌خواند. تنها خاصیت پیروانی طی این مدت آن بوده که دشمنان پرسپولیس را علیه این تیم متحدتر و جری‌تر کرده است. آتش این ماجرای اخیر را هم خود افشین‌خان برافروخت؛ زمانی که به شکل معنادار از ضرورت ورود فوری VAR به فوتبال ایران سخن گفت. بعد هم ابراهیم شکوری به صحنه آمد. ماجرای شکوری جالب است؛ خودش هم نمی‌داند دقیقا چه نقشی دارد و چه کار قرار بوده انجام بدهد. از یک طرف دلش می‌خواهد نقش آدم‌های معتئل و واقع‌بین را بازی کند و از طرف دیگر دوست دارد طوری کری بخواند که یک شبه از افشین پیروانی سبقت بگیرد! این وسط استاد حواسش نیست که تا همین چندی پیش دبیرکل فدراسیون فوتبال بوده و هر چه الان می‌گوید بی‌طرفی و استقلال کاری او در این سمت را هم زیر سوال می‌برد.

قرار نیست بوقچی لزوما گرمکن بپوشد، صورتش را رنگ کند و روی سکو برود. بوقچی می‌تواند کت و شلوار داشته باشد، عضو رسمی باشگاه باشد و دقیقا همان رفتارها را انجام بدهد. هزار افسوس که این کارهای دون شأن از سوی برخی هواداران با استقبال هم مواجه می‌شود؛ چون این بندگان خدا فکر می‌کنند امثال عبدیان، شکوری یا پیروانی دنبال دافع از منافع تیم هستند. هدف، صرفا خودنمایی است و بس؛ تو هر چه بگویی، به طرف مقابلت مجوز داده‌ای که تندتر جوابت را بدهد. این چرخه، متوقف‌شدنی نیست. حالا هی شما برای بوقچی‌های کت‌وشلواری کف بزنید و بیگ لایک بدهید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها