از کت‌وشلوار محمدحسن تا قرارداد بشار
20478
این قصه تمام نمی‌شود
12 آذر 1399
253
ایرانی
این تازه وضعیت اتاق شیشه‌ای فوتبال است و همه دارند کم و بیش شرایط حاکم بر آن را می‌بینند؛ ببینید بقیه جاهای کشور مدیران دولتی در حال خلق چه شاهکارهایی هستند!

روزنامه گل- در پرسپولیس داستان این است؛ هر مدیر جدیدی که می‌آید، بلافاصله بعد از استقرارش در دفتر مدیریت، اسناد مربوط به اشتباهات فاحش مدیر قبلی برملا می‌شود. یعنی ردخور هم ندارد. در دوران مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد، داستان قرارداد بی‌منظق و گرانقیمت با جونیور براندائو فاش شد و اقای مدیر با همان لبخندهای معروفش در ازای پرداخت 60 درصد این رقم، قرارداد جونیور را فسخ کرد. تو نگو همان زمان که این جدایی مبارک در حال وقوع بوده، همین جناب مدیر قرارداد به مراتب بدتری با آنتونی استوکس بسته است. داستان استوکس را هم بعد از جدایی انصاری‌فرد فهمیدیم؛ درست عین ماجرای کت‌وشلوار خریدن او برای خودش از حساب باشگاه. حالا هم که رسول‌پناه رفته، داستان‌های او در حال افشا شدن است. اولین آنها هم همین ماجرای بشار رسن است که گویا تضمین گرفته بعد از پایان فینال لیگ قهرمانان آسیا از جمع سرخپوشان جدا شود. حالا تازه اول کار است و باید ببینیم منابع خبری نزدیک به مدیرعامل جدید، چه گفتنی‌های جذاب دیگری در مورد مدیر قبلی دارند!

شاهد یک دور تسلسل باطل در حوزه مدیریت دولتی در پرسپولیس و استقلال هستیم. مدیران دو باشگاه را خود دولت منصوب می‌کند، اما هیچکدام‌شان همدیگر را قبول ندارند و واقعا یادمان نمی‌آید مدیری در این دو تیم، عملکرد مدیر قبل از خودش را تایید یا تحسین کرده باشد. حالا یا نفر قبلی هیچ کار مثبتی نکرده، یا نفر بعدی ترجیح می‌دهد محسنات سلفش را سانسور کند. در هر صورت این بخشی از شاهکار مدیریت دولتی در فوتبال است و بازنده آن هم فقط باشگاه‌ها و هواداران هستند. این تازه وضعیت اتاق شیشه‌ای فوتبال است و همه دارند کم و بیش شرایط حاکم بر آن را می‌بینند؛ ببینید بقیه جاهای کشور مدیران دولتی در حال خلق چه شاهکارهایی هستند!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها