فکری برای استقلال کنید
20436
صبر که می‌کنیم، اما...
11 آذر 1399
989
در استقلال نظم تاکتیکی وجود ندارد. تشتت و آشفتگی توی ذوق می‌زند. دور و بر این تیم آدم زیاد است و شاید بخشی از پریشانی فعلی به همین دلیل باشد

روزنامه گل- هیچ کجای دنیا بعد از چهار یا شش بازی در مورد عملکرد کادرفنی قضاوت نمی‌کنند. ما هم چنین قصدی نداریم و هواداران را هم دعوت به آرامش و بردباری می‌کنیم. این صبوری حتی اگر از سر رضایت نباشد، بنا به اجبار است. به هر حال محمود فکری و کادرش هدایت این تیم را بر عهده دارند و باید به آنها اعتماد کرد و فرصت داد. فکری برود، مربی خارجی به جایش نخواهد آمد و بین داخلی‌ها هم گزینه‌ای جز فرهاد مجیدی در دسترس نیست و این یعنی تکرار مکررات. همه اینها یعنی محمود فکری بالای سر استقلال می‌ماند، اما انصافا به حال این تیم باید فکر اساسی کرد.

فوتبال استقلال جلوی پیکان واقعا بد بود؛ آنقدر بد و بی‌کیفت که نمی‌شود همه تقصر را گردن زمین خراب مسابقه انداخت.  وقتی کادرفنی مفصل استقلال با آن همه خدم و حشم و پنج دوره سابقه سرمربیگری این تیم به این نتیجه می‌رسد که در دقایق پایانی بازی محمد دانشگر را به خط حمله اضافه کند و از ضربات سر او سود ببرد، یعنی یک جای کار ایراد دارد. یک بازی بد بودن مهم نیست، اما استقلال جلوی فولاد هم بسیار بی‌کیفیت بود و البته بازی با ماشین‌سازی را هم فقط کاشته میلیچ درآورد. همین و دیگر هیچ.

در استقلال نظم تاکتیکی وجود ندارد. تشتت و آشفتگی توی ذوق می‌زند. دور و بر این تیم آدم زیاد است و شاید بخشی از پریشانی فعلی به همین دلیل باشد. شاید نیاز است فکری اطراف خودش و تیمش را خلوت کند و در فضایی متمرکزتر استقلال را بسازد. این چیزی که ما الان داریم می‌بینیم، بی‌تعارف از تیم فرهاد مجیدی هم دو بر صفر عقب است، چه برسد به استقلال استراماچونی. به فکر باشید آقای فکری.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
محمد 12 / 09 / 1399 27 : 11 : 08

این چه منطقیه که توی چهار و شیش هفته نمیشه راجع به مربیگری تصمیم گیری کرد؟ اتفاقا خیلی هم خوب میشه نتیجه گیری کرد ایشون بیان توضیح بدن که استقلال تو این چهار هفته چه تاکتیکی داشته و کدوم هدف رو دنبال میکرده ؟ استقلال امسال علاوه بر حفظ اسکلت اصلی سال قبلش از بهترین مهره های فصل قبل هم داره سود میبره ؛ اگه به استراماچونی شیش هفته وقت داده شد اولا ایشون تازه اومده بودن و با فضای فوتبال ما اشنا نبودن ثانیا از مهره های جدید استفاده میکردن وثالثا استقلال خوب بازی میکرد اما نتیجه نمیگرفت در حالی که استقلال امسال نه خوب بازی میکنه نه تاکتیک مشخص داره و نه هدف خاصی رو دنبال میکنه توی بازی با پیکان که توی چند لایه دفاع میکرد یه بازیکن باید باشه که بتونه با ضربات راه دور و یا ریباند همون ضربات بازی رو در بیاره که پارسال کریمی این وظیفه رو داشت و امسال هم مهدی پور چیزی کمتر از کریمی نداره چرا از مهدی پور استفاده نمیشه ؟ بازیساز میانه میدان استقلال کیه ؟ قایدی مگه مهاجم نیست ؟ چرا خودش باید بیاد بازیسازی کنه پس خط هافبک استقلال چیکاره است ؟ چند بار هافبکها تونستن واسه مهاجم ها مو قعیت درست کنن


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها