20419
ستین: بارسلونا هنوز هم به خود من نگفته که اخراجم!
11 آذر 1399
63
خارجی
سرمربی پیشین تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید که مسئولان این باشگاه برای اعلام خبر اخراجش حتی با او تماس هم نگرفته‌اند.  

روزنامه گل - به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، کشمکش‌های باشگاه بارسلونا و سرمربی قبلی این تیم کیکه ستین همچنان ادامه دارد. دو روز پیش اعلام شد که او از این باشگاه به خاطر شیوه اخراج کردنش و نپرداختن حق و حقوق او و دستیارانش شکایت کرده و اکنون خود او این موضوع را تأیید کرده است. ستین در شش ماهی که به عنوان جانشین ارنستو والورده هدایت بارسایی‌ها را برعهده داشت، نتایج ضعیفی گرفت که بدترین آنها باخت 8 بر 2 مقابل بایرن مونیخ بود و به این ترتیب کاتالان‌ها برای اولین بار از سال 2008 بدون کسب هیچ جامی فصل را به پایان رساندند. با آن وضعیت انتظار می‌رفت که ستین اخراج شود اما او می‌گوید توقع داشته که مسئولان باشگاه حداقل این موضوع را قبل از اینکه در سایت باشگاه اعلام رسمی کنند، به خودش اطلاع می‌دادند.

کیکه ستین که یک سال دیگر با بارسلونا قرارداد داشت، به برنامه پارتیداسو در شبکه تلویزیونی مویستار اسپانیا گفت: بارسلونا نه خواهان سازش برای فسخ قراردادمان بود نه چیزی به من پیشنهاد کرد. آنها حتی هنوز هم با من تماس نگرفتند که بگویند اخراجم.

ستین درباره اینکه آیا خبر شکایت او از باشگاه بارسلونا صحت دارد و او حق و حقوقش را از این باشگاه مطالبه کرده است هم اظهار داشت: من یک ماه پیش این کار را کردم، قبل از آنکه مهلتم برای انجام این کار به پایان برسد.

با شکایت ستین، بارسلونا خودش را برای آغاز یک فرآیند قضایی جدید علیه این باشگاه آماده می‌کند که می‌تواند روزهای نخست دوران ریاست رئیس جدید این تیم را تحت الشعاع قرار دهد. طبق اعلام باشگاه انتخابات ریاست باشگاه روز 24 ژانویه سال 2021 برگزار خواهد شد تا جانشین قطعی خوسپ ماریا بارتومئو، مشخص شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها