20222
تارتار: خوشحالم ذوب آهن متضرر نشد/ بازیکن ما به داور گفت که برخوردی نداشتیم
06 آذر 1399
41
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: خوشحالم که ذوب آهن متضرر نشد و عدالت در این بازی اجرا شد.

مهدی تارتار بعد از پایان دیدار دو تیم پیکان و ذوب‌آهن در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی درگیرانه خوبی بود. هر دو تیم خیلی خوب بازی کردند، کیفیت زمین باعث شد هر دو تیم نمایش خوبی داشته باشند. ما یک بازی ذوب‌آهن را آنالیز کردیم چون بازی قبلی‌شان 10 نفره بودند و به خاطر این بازی تغییر سیستم داشتیم و خدا را شکر جواب گرفتیم. توانستیم زود گل بزنیم اما متأسفانه زود هم گل را دریافت کردیم. این بازی درگیرانه بود، ذوب‌آهن در نیمه دوم بر بازی سوار شد و ما هم دوست نداشتیم بازنده بازی ذوب‌آهن باشیم به خاطر این که در جدول از ذوب‌آهن بالاتر بودیم و این بازی برایمان 6 امتیازی بود.

تارتار در خصوص حواشی پیش آمده در رابطه با پنالتی‌ای که داور آن را برگرداند، گفت: من به هیچ وجه راضی نبودم ذوب‌آهن متضرر شود. خدا را شکر عدالت اجرا شد. در زمانی که داور رأی‌اش را برگرداند ناراحت شدم و به داور چهارم اعتراض کردم، اما بعدا صحنه را دیدم. همین که داور جسارت و شجاعت کرد پنالتی را برگرداند قابل تحسین است.

وی تصریح کرد: بازیکن ما هم شرف داشت که به داور گفت، بازیکن ذوب‌آهن با من برخوردی نداشته است. خوشحالم که عدالت اجرا شد، برای همه تیم‌ها دوست دارم این عدالت اجرا شود و VAR وارد فوتبالمان شود و کسی ضرر نکند. امیدوارم همه مثل بازیکن ما صداقت داشته باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها