20219
حسینی:گل‌محمدی تا آخر مربیگری استاد من است/ به شرف بازیکنانم درود می‌فرستم
06 آذر 1399
50
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: به شرف بازیکنانم درود می‌فرستم چون تا یک هفته به شروع بازی ها حتی یک تیم در اختیار نداشتیم.

مجتبی حسینی بعد از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: من به دستیاری گل‌محمدی افتخار می‌کنم، او تا آخر مربیگری همیشه استاد من است. البته ما آنالیز خوبی روی پرسپولیس داشتیم و بازیکنانم مقابل یکی از بهترین تیم های ایران و آسیا پایاپای بازی کردند. اگر آنها تجربه داشتند می‌توانسند به این تیم ضربه بزنند.

وی افزود: به شرف بازیکنانم درود می‌فرستم چون تا یک هفته به شروع بازی ها حتی یک تیم در اختیار نداشتیم اما آنها شجاعانه بازی کردند. این معجزه فوتبال است که تیمی مثل ما یک هفته به شروع بازی ها بسته می شود اما مقابل تیمی مثل پرسپولیس این طور بازی می کند. جا دارد از فرماندار مسجد سلیمان تشکر کنم که با واریز مبالغی باعث افزایش روحیه تیم ما شدند.

سرمربی نفت با اشاره به تعویض های تیمش عنوان کرد: ما در ابتدا 3 مدافع بلند قامت گذاشتیم که از پس مهاجمان پرسپولیس بر بیایند. ما نگران جناحین پرسپولیس بودیم ولی آنها را متوقف کردیم. نشان دادیم با حداقل امکانات نسبت به تیم های دیگر با شجاعت مقابل تیم‌های دیگر می جنگند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها