20217
پورموسوی: از مسئولان برگزاری مسابقه گلایه دارم/ پنالتی ما درست بود
06 آذر 1399
34
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: از دوستان مسئول گلایه دارم که چرا باید بدن بازیکنان گرم شود اما بگویند شاید بازی برگزار نشود؟

سید سیروس پورموسوی بعد از تساوی یک بر یک مقابل شهرخودرو مشهد در نشست خبری اظهار داشت: یک گلایه از دوستان مان در برگزاری مسابقات داشتم. 20 سال از لیگ حرفه‌ای ما می‌گذرد هفته گذشته بدون در نظر گرفتن سلامتی بازیکنان بازی ما با پرسپولیس در شرایط باران بازی انجام شد اما امروز بخاطر یگان ویژه این مسابقه با تاخیر انجام می شود. هر دو تیم این شرایط را دارند.

سرمربی نفت تاکید کرد: بازیکنان هر دو تیم گرم کردند و 13 دقیقه در رختکن ماندند و گفتند شاید بازی برگزار نشود.توجه نکردن به جان نسان ها در این شرایط کرونایی مهم است و ضعیت چمن ورزشگاه آزادی هم در نظر گرفته نشد.امیدوارم دیگر شاهد این حرکات نباشیم.

وی افزود: در مورد مسابقه باید بگویم بازی هم برخلاف جریان بازی بازنده می شدیم اما خدا را شکر توانستیم گل مساوی را بزنیم و در دقیقه 95 هم می توانستیم گل دوم را بزنیم. از بازیکنان هم تشکر می‌کنم که روحیه خود را حفظ کردند و با اجرای تاکتیک توانستیم بازی را به تساوی برسانیم.

پورموسوی در مورد داوری بازی گفت: داوری مشکل خاصی نداشت و شک نکنید پنالتی  ما درست بود.

سرمربی تیم نفت آبادان تصریح کرد: از بازیکنان تشکر می‌کنم بازی جوانمردانه را رعایت کردیم  و امیدوارم در هفته دوم این اتفاقات رخ داده و ما شیعه هستیم و اگر بازنده شویم یک بازی می بازیم اما برد با بازی ناجوانمردانه ارزش ندارد.ما یک بر صفر عقب بودیم اما بازی جوانمردانه را رعایت کردیم.

وی در مورد زمان آماده سازی برای این بازی اظهار داشت: بازی با پرسپولیس زمان کمی داشتیم زیر باران بازی کردیم و باختیم از نظر روحی و روانی تیم را ترمیم کردیم و فقط سه شنبه تمرین کردیم و آماده این بازی شدیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها