داستان کاپیتان جلال
20169
مردی که شناسنامه‌اش را کنار گذاشت
05 آذر 1399
1381
ایرانی
حسینی شناسنامه‌اش را کنار گذاشته و دارد فوتبالش را بازی می‌کند؛ حرفه‌ای و بی‌حاشیه و کاملا قابل ستایش

روزنامه گل- جلال حسینی آخر این فصل چهل ساله خواهد شد، اما همچنان در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان می‌رود و شواهد و قرائن هم خیلی نشان نمی‌دهد که به سختی و با دشواری مشغول انجام این کار باشد. ریتم منظم بازی کردن‌های حسینی از ابتدای فصل گذشته با ابتکار گابریل کالدرون به هم خورد و تعدد مدافعان میانی این فرصت را به سرمربی پیشین سرخپوشان داد که به تناوب به کاپیتان تیمش استراحت بدهد. این داستان ادامه داشت تا شروع فصل جدید؛ زمانی که جدایی ناگهانی شجاع خلیل‌زاده از جمع سرخپوشان بار دیگر تعداد مهره‌های مطمئن پرسپولیس در قلب خط دفاعی را به عدد دو کاهش داد. حالا فقط جلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان مانده‌اند.

اگر از احتمال مصدومیت و محرومیت و مسائلی از این دست بگذریم، درحال‌حاضر بزرگ‌ترین چالش یحیی گل‌محمدی سن و سال بالای جلال است و اینکه آیا کاپیتان قرمزها توانایی حضور در میدان به‌صورت منظم و انجام هر چهار روز یک بازی را دارد با نه. اگر از خود حسینی بپرسید، مشکلی ندارد. او فعلا در دو مسابقه ابتدایی لیگ بیستم فیکس بوده و نود دقیقه کامل بازی کرده است. در پایان دیدار با نفت آبادان زمانی که یک خبرنگار از جلال پرسید: «با توجه به افزایش سن، خیلی‌ها نگران افت کیفیت شما هستند»، حسینی جواب معناداری داد: «فردا ریکاوری داریم و امیدوارم تمرین خوبی پشت‌سر بگذاریم.» حسینی شناسنامه‌اش را کنار گذاشته و دارد فوتبالش را بازی می‌کند؛ حرفه‌ای و بی‌حاشیه و کاملا قابل ستایش. باید دید او تا چه زمانی قادر است به این روند ادامه بدهد. هر چقدر جلال موفق‌تر باشد، خوش به حال یحیی خواهد شد!



دیدگاه های کاربران (2 دیدگاه)
سید مهدی 07 / 09 / 1399 12 : 08 : 20

درود برشرف یید جلال اینقدر برای سن و سال کاپیتانمون لطفا داستان ننبافید مگر ماتئوس یادتون رفته ر ۴۰سالگی جام جهانی بازی کرد در فوتبال ملاک امادگی جسمانی و سلامت زندگی کردنه که سید هردوشو در بالاترین سطح دارد لطفا یک دفاع در لیگمون نام ببرید که از سید سرتر باسه همین الان


جواد آقائی 07 / 09 / 1399 43 : 56 : 13

آقا سیّدجلال حالا حالا ها انشاءالله پیر نمیشه و کاپیتان و صخره دفاعی پرسپولیس خواهد ماند


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها