20149
حاشیه بازی گل‌گهر و فولاد|حرکت آکروباتیک فروزان و تکرارپنالتی منشا
05 آذر 1399
43
ایرانی
هنگام زدن ضربه پنالتی توسط مهاجم گل‌گهر دروازه‌بان حریف از دروازه بیرون آمد.

باشگاه گل‌گهر پلاکارتی را با عنوان «هوادار جای تو اینجا خالی است» روی سکوهای خالی ورزشگاه قرار داده است. همچنین پلاکارت‌هایی با عناوین سیرجان من قوی باش و سیرجان شهر جهانی گلیم روی سکوهای ورزشگاه امام علی (ع) قرار دارند.

* محمد میری که در ابتدای فصل نقل و انتقالات راهی سیرجان شد و مدتی با گل‌گهر تمرین کرد اکنون روی نیمکت تیم حریف شاگردان قلعه‌نویی نشسته است.

* در دقیقه 5 بازی خطای موسی کولی‌بالی روی میلاد زکی‌پور باعث شد که داور یک خطای پنالتی به سود گل‌گهر اعلام کند که در این صحنه فولادی‌ها به داور به شدت اعتراض کردند و جواد نکونام گفت‌وگویی با داور چهارم انجام داد. ساسان انصاری مهاجم فولاد در جریان این اعتراضات و در گفت‌وگو با داور معتقد بود که خطای کولی‌‌بالی بیرون از محوطه جریمه رخ داده است. در ادامه بازیکنان فولاد نوبتی به داور اعتراض می‌کردند که باعث شدن زدن ضربه پنالتی برای دقایقی به تأخیر بیفتد.

* قبل از ضربه پنالتی محسن فروزان دروازه‌بان فولاد با حرکات آکروباتیک آمادگی خودش را به رخ گادوین منشا کشید.

* هنگام زدن ضربه پنالتی توسط مهاجم گل‌گهر دروازه‌بان حریف از دروازه بیرون آمد. فروزان که فاصله زیادی با خط گل داشت توانست پنالتی منشا را مهار کند و در ادامه توپ ریباند شده را منشا با سر زد که از بالای دروازه خالی فولاد بیرون رفت. در این لحظه کمک داور مسابقه با زدن پرچم، تکرار ضربه پنالتی را اعلام کرد که این تصمیم اعتراض شدید بازیکنان فولاد به خصوص محسن فروزان را در پی داشت. در نهایت پنالتی تکرار شد و منشا برخلاف جهت حرکت دروازه‌بان فولاد توپ را در دقیقه9 وارد دروازه کرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها