گل آفساید تراکتور صدرنشینی را از ما گرفت
20082
بیگی: نساجی می تواند به گرفتن سهمیه آسیا فکر کند
04 آذر 1399
38
ایرانی
هافبک سابق سایپا که این فصل به نساجی قائمشهر پیوسته است از انگیزه بالای خودش در بازی این هفته مقابل نارنجی پوشان حرف به میان می آورد. 

 

 

 

 

 

سعید بیگی، هافبک نساجی قائمشهر در گفت و گو با روزنامه گل، درخصوص بازی این هفته این تیم مقابل سایپا اظهار داشت: با اینکه بارندگی شدیدی در تهران بود تمرینات خوبی داشتیم و کادرفنی نکات لازم را برای این بازی مو به مو به بازیکنان گوشزد کرد. قبل از این بازی هم یک تمرین در درفشی فر داشتیم و امیدواریم فردا یک بازی خوب ارائه کنیم و دل هواداران را با کسب پیروزی در این بازی شاد کنیم. 

وی با اشاره به عملکرد نساجی در دو هفته نخست لیگ که آنها را در رتبه دوم جدول قرار داده است، گفت: خدا را شکر در دو بازی اخیر چهار امتیاز به دست آوردیم. در بازی دوم موقعیت های زیادی داشتیم که تراکتور را شکست دهیم اما گل آفساید آنها که همه هم به آن اشاره داشتند باعث شد صدرنشین نباشیم. 

بیگی در مورد عملکرد فاضلی که خیلی ها نگران بودند اعتماد باشگاه به او نتواند بعد رفتن فکری جواب بدهد، گفت: خوشحالیم که ثابت شد اعتمادمان به آقای فاضلی بی جهت نبوده است که نشان داد مربی با دانش و کاربلدی است. هواداران حق داشتند که نگران باشند اما خوشبختانه از زمان قبول مربیگری توسط آقای فضلی روند روبه رشدی داشتیم و امیدواریم تا پایان فصل این مسیر را ادامه دهیم. 

وی افزود: در مورد نساجی باید بگویم که یک تیم یکدست داریم که سعی می کنیم مثل سال گذشته روند خوب این تیم ادامه پیدا کند تا دل هواداران و مردم شاد باشد. به دنبال این هستیم که تیم باثباتی داشته باشیم که این ثبات همراه با کسب نتیجه شود و کارهای بزرگی انجام دهیم و به سهمیه برسیم. 

بیگی در مورد عملکرد خودش در دو بازی اخیر که موفق به گلزنی هم برای نساجی قائمشهر شد، با اشاره به بازی مقابل تیم سابق خودش گفت: در دو بازی اخیر بعد از اینکه از سایپا جدا شدم وبه نساجی آمدم عملکرد خوبی داشتم و دربازی نخست هم توانستم گل بزنم. 

وی ادامه داد: به این شکل توانستم تا حدودی به آنچه که خودم و کادرفنی می خواستند نزدیک شوم. قطعا بازی همیشه مقابل تیم سابق هر بازیکنی انگیزه است اما برای من حساسیتی ندارد. سایپا هم تیم قابل احترامی است که بازی آسانی مقابل شاگردان آقای صادقی نخواهیم داشت. قطعا به دنبال نتیجه گیری هستند و امیدواریم بتوانیم با انگیزه ای که من و بقیه بازیکنان داریم سه امتیاز را به دست بیاوریم.

خبرنگار: سیدیاسر رضوی


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها