عیار تیم ما مقابل استقللال مشخص می شود
20070
بابایی: نشنیدم در ماشین سازی دنبال اذیت کردن من باشند
04 آذر 1399
46
ایرانی
ماشین سازی به لطف گلزنی پیمان بابایی در هفته دوم مقابل ذوب آهن هرچند که نتوانست برنده از این بازی بیرون بیاید و کار را با تساوی عوض کرد اما نشان داد می تواند روی توانایی آقای گل فصل گذشته فوتبال آذربایجان حساب کند.

سیدیاسر رضوی

ماشین سازی به لطف گلزنی پیمان بابایی در هفته دوم مقابل ذوب آهن هرچند که نتوانست برنده از این بازی بیرون بیاید و کار را با تساوی عوض کرد اما نشان داد می تواند روی توانایی آقای گل فصل گذشته فوتبال آذربایجان حساب کند. قطعا این موضوع در بازی با استقلال بیشتر به چشم خواهد آمد و خود بابایی برای این بازی می گوید صددرصد آماده است اما تصمیم گیری با کادرفنی خواهد بود.

 

شرایط ماشین سازی برای بازی با استقلال چطور است؟

خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد و در حالی که در بازی با ذوب آهن می توانستیم برنده بازی باشیم با بدشانسی برد را با تساوی عضو کردیم. حالا خودمان را کاملا آماده این بازی مهم کرده ایم تا با نتیجه ای خوب در تهران در تقابل با استقلال به خانه بازگردیم.

 

حتما می دانی که استقلال به خاطر باخت هفته قبل خودش حسابی به دنبال برد در این بازی است؟

ما به شرایط استقلال و اینکه هفته گذشته چه نتیجه ای به دست آورده نداریم چون همیشه تقابل با سرخابی ها در خانه خودشان سخت است. با این حال من هم قبول دارم که استقلال بعد باخت مقابل فولاد به دنبال برد است اما ما هم برنامه خودمان را داریم تا دست پر به تبریز بازگردیم. آنالیز بسیار خوبی روی استقلال داشتیم و امیدوارم با تلاش و زحمت بچه ها و کادرفنی بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشیم.

 

گفته بودند سرما خوردی و شاید به این بازی نرسی. وضعیت چطور هست؟

من بعد بازی با ذوب آهن دچار سرماخوردگی شدم که همان موقع کارهای درمانی را زیر نظر کادرپزشکی تیم شروع کردم. شرایط خوبی دارم و اگر کادر فنی صلاح بداند برای این بازی مشکلی ندارم.

 

تو آماده ای پس چرا سرمربی تیم در این دو بازی تنها چند دقیقه به تو بازی داده است؟ آیا بحث آمادگی بدنی در میان است دیگر مسائل؟

من آمادگی کامل دارم اما اینکه بازی کنم یا نکنم بسته به نظر سرمربی تیم دارد. برای این بازی هم اینکه بازی کنم یا نکنم به نظر کادرفنی بستگی دارد اما برای این بازی مهم صددرصد آماده هستم.

 

درباره اینکه گفته می شود به خاطر برخی اتفاقات در جریان نقل و انتقالات تو که گفته می شود  قرار نیست زیاد از بابایی بهره برده شود و به نوعی به دنبال اذیت کردن تو هستند چه نظری داری؟

در این مدت حرف و حواشی در مورد من زیاد بود و دیدید که در این مدت سکوت کردم و اصلا قصد ندارم به آن ورود پیدا کنم. الان هم تمرکزم روی تمرینات ماشین سازی و موفقیت این تیم است. در مورد اینکه گفته می شود قرار نیست از من زیاد بهره برده شود و قرار است به قول شما من را اذیت کنند باید بگویم که از آن مسائل جالب است. با این همه اما من در این مدت چیزی در این خصوص نشنیدم و امیدوارم که این حرفی که شما می گویید درست نباشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها