دیاباته مشکل خاصی ندارد
20069
فکری: انگیزه ماشین سازی می‌تواند دردسرساز شود / در یک فرصت خوب درباره حواشی بازی فولاد صحبت می‌کنم
04 آذر 1399
36
ایرانی
سرمربی تیم استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ماشین سازی تبریز اعلام کرد شیخ دیاباته مشکلی برای این مسابقه نخواهد داشت.

روزنامه گل - محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار برابر ماشین سازی تبریز اظهار داشت: در رابطه با بازی فردا به هر حال برای استقلال همیشه بازی‌‎ها فرقی با هم ندارند و هر تیمی که مقابل استقلال بازی کند مطمئنا انگیزه دارد و انگیزه اش دو چندان است. امیدوارم که بازیکنان ما با تمام توان وارد این بازی شوند  ویک بازی خوب ارائه بدهیم که در نهایت برنده بازی باشیم.

او ادامه داد: ماشین سازی تیم خوبی است و مربی جوان و جسوری دارد که بازیکنانش را می‌شناسم و خیلی از آنها با من کار کردند. با انگیزه‌ای که دارند می‌توانند برای ما مشکل ساز باشند اما امیدواریم که فردا روز بچه‌های ما باشد و در یک فضای خوب و سالم بازی خوبی را ارائه کنیم که در مجموع بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. 

سرمربی تیم استقلال درباره حواشی بازی با فولاد گفت: من در یک فرصت بهتر در رابطه با آن بازی صحبت میکنم و مشکلات و مسائلی که بوده را بازگو می‌کنم. در حال حاضر فکر می‌کنم تمرکزمان را روی بازی ماشین سازی بگذاریم و هر بازی برای ما اهمیت دارد و باید با تمرکز کافی و لازم وارد بازی شویم. بعد از این بازی در خدمت شما دوستان هستیم.

فکری در رابطه با اینکه یحیی گل محمدی از کیفیت چمن ورزشگاه آزادی انتقاد کرده بود، گفت: در بازی قبلی ما هم این اتفاق افتاده بود و چمن یک مقدار بلند بود که بچه ها انتقاد داشتند. امیدواریم که فردا چمن ها کوتاه‌تر باشد و به شکلی باشد که برای بازی کردن راحت باشد. چمن بلند از بازیکن انرژی می‌گیرد و حالت زیبای خوب بازی به دست نمی‌آید. مایل هستیم چمن به گونه‌ای باشد که بتوان در آن راحت بازی کنیم.

سرمربی آبی پوشان همچنین درخصوص وضعیت شیخ دیاباته گفت:‌ ایشان مشکل خاصی ندارند و فردا در اردوی ما هستند و اگر لازم شود از ایشان استفاده می‌کنیم.

او در پاسخ به این سوال که کدام یک از بازیکنان تیمش را در اختیار ندارد، گفت:‌ مصدوم فرشید اسماعیلی از ناحیه زانو یک مقدار مشکل دارد و همینطور یزدانی که از گذشته مشکل داشته را برای بازی فردا در اختیار نداریم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها