مهاجم 3 میلیاردی ، 7بازی 110 دقیقه بازی، بدون گل زده !
20061
خریدی که مشکل خط حمله پرسپولیس را حل نکرد
04 آذر 1399
44
ایرانی
آرمان رمضانی، مهاجم سابق سایپا، با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست که مشکل خط حمله این تیم راحل کند. اما این مهاجم عملا تا کنون نتوانسته به پرسپولیس در رفع این مشکل کمک کند.

روزنامه گل - مهاجم 3 میلیارد تومانی پرسپولیس که شنیده می شود در زمان عقد قراردادش هم مشکلاتی به وجود آمده بوده و مدیر برنامه هایش به خاطر 200 میلیون تومان می خواسته مانع  بستن قرارداد او شود هنوز نتوانسته در 7 بازی که برای پرسپولیس به میدان رفته مثمرثمر باشد!

بر اساس شنیده های ما  پرسپولیسی‌ها به رمضانی پیشنهاد سه میلیارد تومانی دادند، اما مدیر برنامه این بازیکن اعلام کرده بود که زیر سه میلیارد و دویست میلیون تومان این قرارداد امضا نخواهد شد.اما بعد از اینکه پرسپولیسی‌ها روی موضع خود برای این مبلغ پافشاری کردند مدیر برنامه‌های رمضانی در اقدامی عجیب دست این بازیکن را گرفت و او را کشان‌کشان از اتاق مدیرعامل باشگاه بیرون برد و با هم از جلسه بیرون رفتند! گویا او با صدای بلند می‌گفته که استقلال چهار میلیارد تومان به این بازیکن پول می‌دهد و بهتر است او آبی‌پوش شود! امادر نهایت این قرارداد امضا شد و رمضانی پیراهن پرسپولیس را پوشید. بر اساس همین شنیده ها قرارداد اوسال اول 3 میلیارد تومان است که  مطمنا در سال دوم افزایش پیدا خواهد کرد.

حال همانطور که گفتیم این مهاجم 3 میلیارد تومانی 5 بازی در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد که در مجموع دقایق بازی های او به زحمت به 85 دقیقه می رسد آن هم در حالی که در نتایج پرسپولیس تاثیر گذار نبوده است و بدون گل زدهآرمان رمضانی در لیگ هم که دوهفته از آن می گذرد در مجموع چیزی نزدیک به 28 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده است. 23 دقیقه مقابل سایپا تیم سابقش و نیز 5 دقیقه هم مقابل نفت آبادان که بازهم تاثیر گذار نبوده استرمضانی با توجه به قراردادی که داشته  تا کنون در حضور 110 دقیقه ای اش نتواسته انتظارات را در پرسپولیس برآورده کند و می توان گفت یکی از خرید های ضعیف پرسپولیس بوده است.

البته این مهاجم حداقل 28 بازی در لیگ و نیز 5 بازی در جام حذفی در صرت رسیدن به فینال و نیز بازی های لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده این فرصت را دارد تا پایش به گلزنی باز شود و به قولی خودش را ثابت کند و نشان دهد خرید ضعیفی نبوده است.گفتنی است، رمضانی 32 دقیقه در دو دیدار رفت و برگشت مقابل التعاون عربستان ، 25 دقیقه مقابل الدحیل قطر ، 3 دقیقه مقابل شارجه امارات  و 24 دقیقه هم مقابل النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت بدون آنکه گلی به ثمر برساند و عملکرد مثبتی داشته باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها