20058
رزاق‌پور: بازی ما و استقلال جنجالی نمی‌شود
04 آذر 1399
36
ایرانی

روزنامه گل - ابوالفضل رزاق‌پور مدافع ماشین سازی در مورد بازی این هفته مقابل استقلال عنوان کرد: استقلال در هفته گذشته شکست خورد. قطعا در این بازی و در زمین خودش با تمام توان حاضر می‌شود اما ما هم از قبل بازنده نیستیم. تمام بازیکنانمان انگیزه بالایی دارند. بعد از بازی با ذوب‌آهن به این خودباوری رسیده‌ایم که می‌توانیم بهتر از این باشیم و نتایج خوبی بگیریم. مقابل استقلال تمام توانمان را به کار می‌گیریم تا ابتدا گل نخوریم و بعد از آن با استفاده از فرصت‌ها نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد اینکه بازی هفته دوم استقلال در اهواز حاشیه‌هایی را به خاطر رفتارهای نیمکت نشینان دو تیم در پی داشت و آیا نگران تکرار این اتفاقات در ورزشگاه آزادی نیست، اظهار داشت: نه ما نگران چنین موضوعی نیستیم. به نظرم اتفاقات بازی فولاد و استقلال در آن لحظه و درآن شرایط افتاد. بعید می‌دانم در بازی ما مقابل استقلال کار به حرف‌های آنچنانی و جنجال کشیده شود. هم کادرفنی ما و هم کادرفنی استقلال فقط به دنبال فوتبال هستند و می‌خواهیم در عین رفاقت، رقابت کنیم.

رزاق‌پور در خصوص حاشیه‌های که در چند وقت اخیر برای سرمربی ماشین‌سازی ایجاد شده، ایجاد شده گفت: وحید بیاتلو مربی جوانی است و سال اول حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند. او نشان داده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. من قصد ندارم به اینجور مسائل ورود کنم اما به عنوان بازیکن آنچه که دیدم او شخصیت موجهی دارد و تمام فکر و ذکرش فوتبال است. از ما هم همین را می‌خواهد که فقط به بازی و فوتبال فکر کنیم. بیاتلو می‌تواند در ادامه لیگ نتایج خوبی بگیرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها