باقری به جای پریدن در زمین به هواداران معترض پرید!
20043
پارسال تبریز،امسال اهواز
03 آذر 1399
74
ایرانی
پرونده حضور فرشید باقری در استقلال پس از نیم فصل حضور نا موفق او می رفت تا بسته شود.

روزنامه گل - پرونده حضور فرشید باقری در استقلال پس از نیم فصل حضور نا موفق او می رفت تا بسته شود. استقلالی ها سرور جباروف و آندرانیک تیموریان را خریده بودند و قرار بود باقری هم از تیم جدا شود که پنجره های نقل و انتقالاتی آبی ها بسته  و فرشید در استقلال ماندگار شد. باقری در نیم فصل دوم متحول شد بازی های خوبی برای استقلال انجام داد که گل زیبای او به سپاهان در هفته سی ام لیگ شانزدهم یکی از 2 صحنه خوب و خارق العاده ای است که باقری در طول 4 فصل و 2 بازی  با پیراهن استقلال خلق کرده است!

باقری در ادامه هرگز درخشش نیم فصل دوم لیگ شانزدهم را نداشت و انگار تاریخ مصرف او با پیراهن آبی در پایان همان فصل تمام شد. پس از آن او اغلب مصدوم و نا آماده بود و اگر پاس گل زیبایش به گادوین منشا در بازی با فولاد خوزستان که به لیگ هجدهم بر می گردد را فاکتور بگیریم دیگر هیچ نمایش و لحظه و بازی به یادماندنی از باقری در استقلال پیدا نمی شود! حاشیه، گل به خودی، پنالتی خراب کردن و تاثیر مستقیم داشتن روی گل های حساسی که استقلال خورده و بی تفاوتی و خونسردی دیوانه کننده در تک تک دقایق بازی تنها چیزی است که هواداران از شماره 14 به یاد می آورند.

باقری در هفته اول لیگ نوزدهم روی گلی که ماشین سازی روی ضربه کاشته زد مقصر بود. ضربه کاشته بازیکن حریف در شرایطی مماس با سر باقری به تور دروازه استقلال چسبید که برخلاف دیگر بازیکنانی که در دیوار دفاعی جای گیری کرده بودند باقری فقط روی پنجه بلند شده بود و اگر فقط کمی بیشتر می پرید یا سرش را بالاتر می گرفت آن توپ دفع می شد و تیم استراماچونی در تبریز نمی باخت. این ماجرا در بازی با فولاد خوزستان هم تکرار شد. باقری خطای بی موردی را پشت محوطه جریمه مرتکب شد و در ادامه با وجود اینکه می توانست ارسال نسیتا کوتاه پاتوسی را با پرش دفع کند خیلی راحت و بی تفاوت اجازه داد تا رد شود و فرشاد احمدزاده هم پشت او با پرش و ضربه ای محکم بازی را به تساوی کشاند. به این ترتیب باقری امسال هم پایه گذار شکست تیمش شد.بازیکنی که گفته می شود امسال برای تمدید قرارداد حدود 4 میلیارد تومان قرارداد بسته است!

اشتباهات، کم کاری، بی مسئولیتی، ضعف و خلاصه هر اسم و تعبیری که روی آن بگذاریم و برایش داشته باشیم و خونسردی و بی تفاوتی که پس از آن در چهره این بازیکن دیده می شود بارها و بارها باعث شده تا مورد اعتراض هواداران قرار بگیرد و این موضئع پس از بازی با فولاد دوباره تکرار شد و هواداران ناراحت در فضای مجازی به این بازیکن معترض شدند. باقری هم با جیره خوار خطاب کردن هواداران معترض اعلام کرد اگر مشکل استقلال حضور او است همین امروز رضایت نامه اش را بدهند تا برود! باقری به خاطر اشتباهش که تعداد آن از دست همه در رفته بازهم عذرخواهی نکرد و برعکس به منتقدانش حمله کرد و برایشان استوری گذاشت که هوادار واقعی نیستند و می خواهند او و استقلال را به حاشیه ببرند. حالا سوال اینجا است که ماجراهای باقری امسال هم ادامه دارد، بازهم حاشیه و احتمالا مصدومیت و نمایش های ضعیف در میدان بازی!؟


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها