3 هفته تمام شد، وزارت ورزش توپ را به زمین هیات مدیره انداخت
20037
نظری جویباری و نامداری گزینه های باشگاه هستند
03 آذر 1399
61
ایرانی
 اگر مهلت 2 تا 3 هفته ای کمیسیون ورزش مجلس به وزارت ورزش برای انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال را همان 3 هفته هم در نظر بگیریم این زمان یکشنبه تمام شد.

روزنامه گل - اگر مهلت 2 تا 3 هفته ای کمیسیون ورزش مجلس به وزارت ورزش برای انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال را همان 3 هفته هم در نظر بگیریم این زمان یکشنبه تمام شد اما بازهم خبری نشد! گویا گزینه های اصلی وزارت ورزش برای مدیرعاملی و حضور در هیات مدیره از جمله اسامی مثل سعید کاردار و کیومرث هاشمی با توجه به مشکلات این باشگاه به ویژه حکم آندره آ استرا ماچونی و حتی درخواست غرامت چند میلیون دلاری پاددوانی  و چندین میلیارد بدهی انباشته شده تصمیم گرفتند تا خودشان را وارد چنین چالش پر حاشیه ای نکنند. به خصوص که با توجه به ماه های پایانی دولت عمر مدیریتی آنها در باشگاه احتمالا چند ماه بیشتر نخواهد بود و به سال نمی رسد.

خبر می رسد با توجه به این شرایط وزارت ورزش و در راس آنها مهدی علینژاد معاون وزیر و مرد همه کاره آبی ها ترجیح می دهد تا احمد مددی به عنوان مدیر عامل یا سرپرست به کارش ادامه دهد و او گزینه مورد تایید وزارت خانه است، اما مشکل اینجا است که نه هواداران و نه اکثریت هیات مدیره با این گزینه موافق نیستند. گویا حجت نظری و مهدی عبدیان مخالفان جدی مددی هستند و خلیل زاده که خودش به وزارت خانه نزدیک است تنها حامی اصلی او در هیات مدیره محسوب می شود. شنیده می شود با انتخاب مددی عبدیان عضو متمول هیات مدیره استعفا خواهد کرد و علی نامداری هوادار متمول هم که در این مدت کمک های فراوانی به باشگاه کرده از استقلال فاصله می گیرد. در نتیجه مشکلات مالی به اوج خود رسیده و صدای اعتراض بازیکنان و هواداران بلند خواهد شد و در نتیجه بازهم وزارت ورزش یک چالش تازه را با استقلالی ها تجربه خواهد کرد که تجمع و دعوت به مجلس کمترین پیامد های آن است. در نتیجه عجیب نیست که وزارت ورزش تلاش کند تا آنجا که ممکن است مددی یعنی گزینه مورد تاییدش به عنوان سرپرست در راس امور اجرایی باشگاه استقلال باقی بماند.

گفته می شود با پایان یافتن مهلت 3 هفته ای حالا وزارت ورزش توپ را به زمین هیات مدیره انداخته و از این جمع 4 نفره خواسته تا عضو جدید و مدیر عامل باشگاه را بین خودشان انتخاب و برای تایید به وزارت ورزش معرفی کنند. اینکه این جمع 4 نفره چطور می خواهد روی  یک گزینه به نتیجه برسد و این موضوع چقدر زمان می برد مشخص نیستف اما شنیده می شود فعلا حضور نامداری در هیات مدیره و علی نظری جویباری به عنوان مدیرعامل مطرح است. پست اخیر با جناق محمود فکری درباره جنجال بازی اهواز برخلاف  آنچه که در گذشته از او شاهد بودیم هم نشان می دهد که خبرهایی شده است! این در شرایطی است که پیش از این عنوان می شد به دلیل انتقاد های نظری از وزارت ورزش رییس مجمع مخالف حضور او در استقلال است. حالا باید دید وزارت ورزش در ماه های آخر می خواهد به دل هواداران راه بیاید و یکی از گزینه های مورد تایید اغلب هواداران را مدیر باشگاه کند یا در نهایت اتفاق دیگری خواهد افتاد؟  


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها