از فکری تا یحیی، از عالیشاه تا دیاباته
19947
چرا این همه عصبانیت؟
01 آذر 1399
112
ایرانی
این آقای گل‌محمدی با این وضعیت، چطور می‌تواند امید عالیشاه را دعوت به آرامش کند و از او بخواهد با نیمکت‌نشینی‌اش کنار بیاید؟

روزنامه گل- قرار به مقایسه نیست. فیلمی که از محمود فکری بعد از بازی استقلال و فولاد لو رفت خیلی زشت و عجیب بود. حالا هم بنا نداریم آن را با اعتراض دقایق پایانی یحیی گل‌محمدی مقایسه کنیم؛ فقط سوال‌مان این است که چرا باید در هفته‌های آغازین لیگ برتر این همه عصبانیت وجود داشته باشد؟ چرا محمود فکری با یک باخت آنطور از کوره در می‌رود؟ چرا یحیی گل‌محمدی به خاطر یک خطا، یقه داوری را می‌گیرد که تک گل بازی با پنالتی اعلام شده از سوی او به سود تیمش به ثمر نشسته است؟ فرض می‌کنیم فکری تازه به نیمکت استقلال منتقل شده و از وضعیت خودش مطمئن نیست؛ این که در مورد یحیی صدق نمی‌کند. او سرمربی تیم فینالیست آسیاست و تا اطلاع ثانوی جای پایش سفت است. پس چرا این همه خشم؟

طوری که محمود فکری لب خط با شیخ دیاباته برخورد کرد و آنطور که یحیی گل‌محمدی به اکبریان تاخت، طبیعی است که از شاگردان این دو مربی نمی‌توانیم انتظار خویشتنداری داشته باشیم. مربی باید گرگ بالان‌دیده باشد؛ مظهر خونسردی و آرامش. وقتی صاحب نیمکت با این همه تجربه به همین راحتی به سیم آخر می‌زند، از جوانان تیم چه انتظاری می‌توان داشت؟ این آقای گل‌محمدی با این وضعیت، چطور می‌تواند امید عالیشاه را دعوت به آرامش کند و از او بخواهد با نیمکت‌نشینی‌اش کنار بیاید؟ باز خدا را شکر تازه در هفته‌های نخست هستیم و لیگ هنوز به بزنگاه سرنوشت نزدیک نشده است؛ وگرنه رفتار این دوستان تماشایی‌تر خواهد شد!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها