19897
همدانی: فولادی‌ها جنگجو بودند، بازیکنان استقلال بی‌مسئولیت/ شوک خوبی به آبی‌پوشان وارد شد
01 آذر 1399
30
ایرانی
ستار همدانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در زمان خوبی شکست خورد و آبی‌پوشان می‌توانند از این شکست برای هفته‌های آینده درس بگیرند.  

ستار همدانی درباره شکست 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی فیزیکی و جنگنده بود. فولاد تیم جنگجویی است و یکی از بازی‌های سخت استقلال رد شد. استقلال می‌توانست بازنده نباشد، اما فولاد با توجه به حفظ بازیکنانش و ثبات مدیریتی تیم خوبی بود و قاطعانه می‌گویم آنها امسال یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی خواهند بود. 

وی افزود: اگر چه فولاد تیم استقلال را مهار کرده بود، اما دو گل آنها روی بی‌مسئولیتی بازیکنان استقلال به ثمر رسید و اگر تمرکزشان بالا بود، این اتفاق نمی‌افتاد. فولاد به خوبی استقلال را آنالیز کرده بود و شناخت خوبی از این تیم داشت. در جریان بازی شاهد بودیم که وریا غفوری و میلیچ یک‌بار هم نتوانستند دفاع حریف را دور بزنند، این مسئله نشان می‌داد فولادی‌ها کار کرده بودند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در بهترین موقع شکست خورد و در زمان خوبی به تیم شوک وارد شد تا بازیکنان بدانند لیگ سختی در انتظارشان است و باید درس بگیرند.  اگر بازیکنان امسال می‌خواهند دل هواداران را خوشحال کنند، باید 5 برابر توان فعلی خود باشند.  

همدانی در پاسخ به این سؤال که آیا بهتر نیست محمود فکری به تنهایی کنار خط بازیکنان را راهنمایی کند، گفت: قاعدتا یک نفر باید بازیکنان را راهنمایی کند. نمی‌دانم استراتژی فکری چیست، اما اگر ببیند که این مسئله آسیب می‌رساند، ممکن است جلویش را بگیرد. یک نفر باید لب خط باشد تا مسائل فنی را به بازیکنان انتقال دهد، در غیر این صورت بازیکنان دچار سردرگمی می‌شوند. 

تسنیم


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها