19892
خسته‌نباشی جناب عالیشاه!
01 آذر 1399
113
ایرانی

روزنامه گل - بالاخره یحیی گل‌محمدی را هم مثل کالدرون و برانکو به ستوه آوردی تا ناچار شود همان جمله مربیان قبلی را تحویلت بدهد: «برو بیرون!» راستی این همه غرور و نخوت از کجا می‌آید؟ چرا یک بازیکن متوسط با فقط سه بازی ملی باید این همه از خودراضی و نچسب باشد؟ لابد اگر جای همین وحید امیری بودی، جام‌جهانی بازی می‌کردی و به مدافع بارسا لایی می‌انداختی، انتظار داشتی هشتاد میلیون نفر در مقابلت تعظیم کنند؟

دوره برانکو گفتی: «دلیل نیمکت‌نشینی‌ام را بعدها می‌گویم» دوره کالدرون بیرون ماندنت را به باج‌خواهی ایجنتش ربط دادی و حالا هم لابد دنبال یک داستان مضحک دیگری. یک دو جین بازیکن از پرسپولیس رفته‌اند، اما هنوز نتوانستی فیکس باشی؛ مشکل از کجاست رفیق؟

کاپیتان دوم تیمی و باید برای جوانان الگوی انضباط و فرمان‌بری باشی، اما تنها ساز ناکوک تیم خود حضرتعالی هستی. مگر جلال حسینی با آن همه وزن و افتخار بارها روی نیمکت ننشسته؟ پرسپولیس مهاجم ندارد و در فینال آسیا حتی از وحید امیری و احسان پهلوان هم خبری نیست؛ بعد یکی مثل عالیشاه به جای اینکه با سختکوشی برای حضور احتمالی در آن بازی آماده شود، تیم را به هم می‌ریزد. راستی که «امید» چه اسم بی‌مسمایی است برای شما!

ورزش مدیا


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها