19891
خسته‌نباشی جناب فکری
01 آذر 1399
1037
ایرانی

روزنامه گل - واقعا به آن شکل زشت و زننده از نساجی جدا شدی تا در استقلال بعد از اولین باخت رسمی‌ات وسط زمین فحش بالای هجده سال به سرمربی تیم رقیب بدهی؟ گفته بودی «خانه‌ام را می‌فروشم و به استقلال می‌آیم.» خانه‌ات نه، اما آبرویت را با همین اولین ناکامی به حراج گذاشتی. ما جماعت زودباوری بودیم که در همه این سال‌ها شما را، رکورددار بازی برای استقلال را تافته جدا بافته می‌دانستیم.

معتدل، میانه‌رو، شکیبا و اهل مدارا. چه می‌دانستیم قرار است یک باخت هفته دوم کار جنابعالی را به جایی برساند که بغل زمین با شیخ دیاباته بگومگو کنی، آخر بازی جواب «خسته نباشید» بازیکن حریف را با فحش آنچنانی بدهی و در نشست خبری برای یک پرسش درست چالشی پشت چشم نازک کنی. چه خوش‌خیال بودیم ما و چه خوش‌ادا بودی شما.

رفیق نیمه‌راه قائم‌شهر شدی؛ تیمی که لااقل دیروز جلوی تراکتور «عالی» بازی کرد. تیم شما اما امروز درون زمین هیچ حرفی برای گفتن نداشت. گفتنی‌ها را مردم از شما، بیرون میدان شنیدند. استقلال تیم بزرگی است و از این بالا و پایین‌ها بیشتر پیش خواهد آمد. کاش ثابت نکنی ظرف وجودت به اندازه تیم‌های لیگ یکی بوده استاد.

ورزش مدیادیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
سعید 01 / 09 / 1399 36 : 41 : 23

مربی در سطح اقای فکری بیشتر با حاشیه هاش که شناخته و مطرح میشه ن سطح معلومات و دانش فنی ، بهتر نبود چند سالی دستیار یک سرمربی با دانش مثل اقای گل محمدی بودی بعد فکر سرمربیگری به سرتون میزد؟


رضا 01 / 09 / 1399 31 : 38 : 11

سلام با اینکه پرسپولیسی هستم ولی به نظرم قضاوت راجع به یک مربی در هفته دوم درست نیست. باید هوادار استقلال صبور باشه و از مربی و تیمش حمایت کنه؛ وگرنه اتفاقات استراماچونی و شفر تکرار میشن... رسانه ها با احترام به نشریه شما گاهی از کاه کوه میسازند که خودشان پشت پرده بهره ببرند...هوادار چه قرمز و چه آبی باید باهوش باشه...


جاسم 01 / 09 / 1399 33 : 50 : 10

واقعا ادم بی ادب و پلشت و لات کوچه خیابونی


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها