19841
رضایی:‌ بازیکنی نمانده که جذب کنیم/ منتظر تامین بودجه هستیم
29 آبان 1399
25
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: کمی منتظر می‌مانیم تا باشگاه بودجه را فراهم کند و بتوانیم دو پستی که در آن‌ها بازیکنی را به عنوان ذخیره نداریم، ترمیم کنیم.

روزنامه گل - پیش از نشست خبری سرمربی ذوب‌آهن در خصوص بازی هفته دوم مقابل ماشین‌سازی تبریز، مدیر رسانه‌ای تیم اصفهانی ضمن عرض تبریک به مردم اصفهان به مناسبت روز اصفهان (اول آذر) از سازمان لیگ به خاطر نامگذاری هفته دوم به نام شادروان محمود یاوری تشکر کرد.

سپس رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: من هم روز اصفهان را به مردم این استان و افرادی که خارج از اصفهان و در هرکجای دنیا هستند تبریک می‌گویم. هفته دوم لیگ به نام مرحوم یاوری نامگذاری شده، یاد و خاطره ایشان را گرامی می‌داریم. ان‌شاالله بتوانیم از رهروان این مربیان بزگ باشیم.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد بازی فردا مقابل ماشین‌سازی عنوان کرد: خوشبختانه مصدوم نداریم اما یکی دو بازیکن ما درگیر کرونا شدند. یک بازیکن هم محروم داریم. با توجه به اینکه بازی در زمین حریف است، کار فوق العاده سختی داریم. آن‌ها تیم جوانی و خوبی دارند. خوب می‌دوند و جویای نام هستند. تیم تازه شکل گرفته ای است که بازیکنان جدید زیادی دارد. همه آن‌ها می‌خواهند به نحوی خودشان را به اثبات برسانند و به همین خاطر فکر می‌کنم بازی فوق العاده سختی را پیش رو داریم. اما به هرحال ما هم در یکی دو هفته اخیر تمرینات منظم و خوبی داشتیم و خداراشکر تیم از هر لحاظ برای این بازی آماده است.

وی در مورد اینکه با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و اینکه پیش‌تر اعلام کرده بود به یک مهاجم و یک مدافع دیگر نیاز دارد، آیا همچنان به دنبال جذب بازیکن است، گفت: در لیگ بازیکنی نمانده که بتوانیم با توجه به شرایطی که مد نظر داریم، جذب کنیم. ولی منتظر بازیکنان آزاد هستیم که رضایتنامه داشته باشد. با توجه به اینکه باشگاه اعلام کرده بودجه ای برای جذب بازیکن وجود ندارد، منتظر می‌مانیم تا باشگاه این بودجه را فراهم کند و بتوانیم دو پستی که در آن‌ها بازیکنی را به عنوان ذخیره نداریم، ترمیم کنیم.

رضایی در پاسخ به این سوال که مقابل ماشین سازی با یک مهاجم بازی می‌کند یا بازی تهاجمی را در برنامه تیمش قرارداده، اظهار داشت: به دنبال یک بازی منطقی هستیم که هم از دروازه خودی محافظت کنیم و هم اینکه نگاهمان به حمله باشد. اینطور نیست که صرفا بخواهیم دست به کارهای تهاجمی بزنیم. مطمئنا یک بازی منطقی همراه با تاکتیک برنامه ریزی شده خواهیم داشت. اگرچه بازی سختی داریم اما امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم. 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها