19827
مهدیخانی: گل محمدی توقع بالایی از بازیکنان دارد
28 آبان 1399
35
ایرانی
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت:نه تنها آرزوی این را داشتم که روزی پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس را بپوشم بلکه به عنوان یک هوادار خیلی اوقات به استادیوم می‌رفتم و تیم را تشویق می‌کردم.

روزنامه گل - مهدی مهدیخانی در خصوص عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خداراشکر توانستم با باشگاه بزرگ پرسپولیس قرارداد امضا کنم. امیدوارم بتوانم سال خیلی خوبی را همراه با پرسپولیس و با قهرمانی‌های متعدد سپری و انتظارات را برآورده کنم.

وی در مورد کار کردن دوباره با یحیی گل‌محمدی گفت: باید از او به خاطر اعتمادی که به من داشت تشکر کنم. تمام تلاشم را می‌کنم که جواب این اعتماد را با عملکرد خوبم در زمین به خوبی بدهم. می‌دانم که پرهوادارترین تیم آسیا هستیم. باید بیشتر از قبل تلاش کنم و تمرکز داشته باشم و بتوانم جواب اعتماد سرمربی و هواداران را بدهم.

مهاجم جدید تیم پرسپولیس در مورد اینکه انتظارات از این تیم بالا است، عنوان کرد: بله، این را می‌دانم. باشگاهی هستیم که 40-50 میلیون هوادار داریم. آن‌ها ما را حمایت می‌کنند و این یعنی هر هفته همین تعداد هوادارا روی ما زوم هستند. این انتظار را از ما دارند که بهترین باشیم. من هم تمام تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکردم را داشته باشم. گل‌محمدی هم توقع بالایی از بازیکنان دارد. امیدوارم که بتوانم دل همه هوادارانمان را شاد کنم.

وی تصریح کرد: خیلی خوشحالم. به باشگاهی آمدم که از بچگی آرزویش را داشتم. نه تنها آرزوی این را داشتم که روزی پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس را بپوشم بلکه به عنوان یک هوادار خیلی اوقات به استادیوم می‌رفتم و تیم را تشویق می‌کردم. از هواداران می‌خواهم ما را حمایت کنند تا به امیدخدا بتوانیم قهرمانی آسیا را به دست بیاوریم و در پنجمین سال متوالی قهرمان لیگ بشویم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها