ماجراهای مسلمان، بعد از پرسپولیس
19172
با خودت چه کار کردی پسر؟
10 آبان 1399
4644
ایرانی
او آن‌قدر دور از میدان به سر برد که رسانه‌ها به طعنه لقب «گران‌ترین تماشاگر لیگ» را نثارش کردند

روزنامه گل- مدت‌هاست اسم محسن مسلمان نه به خاطر درخشش‌های او در زمین مسابقه، بلکه با اخبار ناشی از قطع همکاری‌هایش با این تیم و آن تیم رسانه‌ای می‌شود؛ درست مثل پنج‌شنبه‌شب که خبر رسید مسلمان قراردادش را با سپاهان یکطرفه فسخ کرده است. هافبک ۲۹ ساله فوتبال ایران، دو سال پیش شاید یکی از گران‌قیمت‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین بازیکنان لیگ برتر به شمار می‌آمد، اما حالا یک بازیکن آزاد است که روشن نیست تیمی در خور ‌شأن پیدا خواهد کرد یا نه. داستان مسلمان، قصه تکراری بازیکنانی است که در اوج دوران آمادگی گرفتار حاشیه می‌شوند و موقعیت سخت به دست آمده را آسان از کف می‌دهند. مسلمان که در لیگ سیزدهم یک نیم‌فصل سابقه حضور در پرسپولیس را داشت، ابتدای لیگ پانزدهم دوباره به جمع سرخپوشان بازگشت.

هفته‌های اول برانکو خیلی به استفاده از او اشتیاق نشان نمی‌داد، اما مسلمان رفته‌رفته جایگاهش را در پازل فنی پروفسور پیدا کرد و خیلی زود تبدیل به یکی از مهم‌ترین بازیکنان تیم شد. او حتی در لیگ هفدهم عنوان آقای پاس گل را هم را به دست آورد اما وارد فاز اصطکاک با برانکو شد و به بیراهه رفت. بعد از دومین قهرمانی پرسپولیس، برانکو مسلمان را در لیست مازاد قرار داد. او به ذوب‌آهن رفت و بخت چندانی برای بازی پیدا نکرد، سپس راهی سپاهان شد و آن‌قدر دور از میدان به سر برد که رسانه‌ها به طعنه لقب «گران‌ترین تماشاگر لیگ» را نثارش کردند. شاید انتظار می‌رفت با حضور محرم نویدکیا که خودش هافبک ممتازی بود مسلمان احیا شود، اما خبر فسخ قرارداد نشان داد امیدها واهی بوده است. در فوتبالی که با فقر جدی در پست پلی‌میکر مواجه است، مسلمان به‌عنوان یک بازیکن کم‌نظیر به بازی گرفته نمی‌شود و البته که بیش از همه، خودش مقصر این داستان است.دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
محسن 12 / 08 / 1399 16 : 55 : 07

وقتی با همکاری طارمی و بقیه دوستان شروع کردن به ناز و ادا درآوردن میشد فهمید که قضیه عاقبت خوشی نداره،بودن کسانی مث کمال که فهمیدن نباید وارد این بازیا بشن و هنوزم موندگارن،ولی مسلمان برای یک رویای بزرگ حاضر نشد قید لذت های کوچیک رو بزنه،خدا عاقبت همه ما رو بخیر بکنه.


مصطفی اسدیاتن 12 / 08 / 1399 02 : 33 : 05

حیف شد


مسعود اکثیرب 11 / 08 / 1399 58 : 52 : 09

ظرفیت نداشتن جو گیر شدن باعث نابود شدن میشه تا لقب مهندس بگوشش خرد سرش گیج رفت شد بز گر ک گله رو گر میکنه برانکو تیز هوش سریع دستش رو خوند با لگد بیرونش کرد حالا درحد عمله هم نیس البته ی مشت کودک هوادار هم ک فهم اینچزهارو ندارن باعث این افتادن تو دیگ ایشون شدن


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها