19166
آقای گل جهان را نمی‌شناختی؟!
10 آبان 1399
88
ایرانی
دکتر علی دارابی معاون استانهای سازمان صدا و سیما

در ابتدا خواستم علی دایی را مختصری  معرفی کنم دیدم کار بیهوده ای است. چراکه آنقدر در ورزش فوتبال برای کشور افتخار آفریده که نیازی به این کار نیست.

در خبرها و تصاویر دیدیم که سارقان در مقابل چشمان دخترشان پس از  درگیری، به ایشان دستبرد زدند.

 نمی توان فرض کرد که این سارق علی دایی را نمی شناخته؛ چرا که مگر کسی هست که او را نشناسد؟! نه تنها در ایران بلکه در جهان. حتی رونالدو هم آرزو می کند رکورد گل علی دایی را بزند، او که بارها و بارها غیرت خود را در هماورد با حریفان ایران به نمایش گذاشته است...

 یادمان نخواهد رفت ضربه سر جانانه و از خود گذشته علی دایی را در بازی با کویت که هیچ بازیکنی در جهان نمی توانست چنین گلی بزند که بعد، تیتر گزارشگران و خبرهای  فوتبال این شد: "علی دایی با این گل قوانین فیزیک را نقض کرد "

بوسه هایت پس از هر گل بر پرچم ایران و دست بر آسمان بردنت برای تشکر از خدا همیشه در خاطره ها خواهد ماند.

اینکه کشور در  شرایط اقتصادی دشوار است قبول! اما دزدی؟!

سارق محترم یا نا محترم تو فقط طلا ندزدیدی!
تو "عیار "همه فوتبال دوستان و ورزشکاران را ربودی.

بدون شک تو هم یکی از میلیون ها آدمی هستی که به او افتخار کردی و با گل هایش از شادی به آسمان پریدی و چه بسا تو بهتر از ما او را بشناسی! اما این را به یاد داشته باش که "لقمه حرام تا آبروی تو را نبرد دست از سر تو بر نخواهد داشت".

در پایان جا دارد ناجا امنيت عمومى جامعه را بالا ببرد و محاكم قضايي با مجرمان از جمله چنين مواردى به اشد مجازات عمل كنند. احساس امنيت در يك جامعه براى مردم "حياتى"است وشوخى بردارنيست.

راستی، آقای دایی، دست مریزاد
ضربه خوب و حرفه ای به سارق زدی.
یا علی

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها