سپاهان هم مشتری هافبک جدید استقلال بود
19147
مهدی مهدی پور شماره 6 جدید استقلال؟
10 آبان 1399
51
ایرانی
طی روزهای گذشته خبری منتشرشده بود مبنی بر اینکه  مهدی مهدی پور از استقلال جدا خواهد شد چراکه  می‌گفتند کادر فنی استقلال به او اعتقاد ندارد.

روزنامه گل - طی روزهای گذشته خبری منتشرشده بود مبنی بر اینکه  مهدی مهدی پور از استقلال جدا خواهد شد چراکه  می‌گفتند کادر فنی استقلال به او اعتقاد ندارد. ریشه این خبر از جایی نشاءت می‌گرفت که قرارداد این بازیکن زمانی بسته شد، که استقلال درگیر مشکلات مدیریتی بود و هنوز هم سرمربی خود را انتخاب نکرده بود. برای همین چون این بازیکن انتخاب سرمربی نبوده است، بلکه انتخاب اعضای هیات مدیره و مدیرعامل وقت بوده است کادر فنی روی او نظر نداشته است!

مهدی پور درست در همین برهه، کرونا گرفت تا 2 هفته از تمرینات استقلال دور باشد تا شایعات گوناگونی علیه او راه بیافتد تا جایی‌که یکی دو تیم هم مشتری او شوند!

ابتدا در خبرها آمده بود، که گل گهر سیرجان میری را به استقلال می‌دهد اما در عوض مهدی پور را می‌گیرد. اما این خبر از سوی هر دوتیم تائید نشد. اما این پایان کار نبود چراکه یک باشگاه دیگر هم در این گیرودار به دنبال جذب مهدی پور بود تا شاید بتواند از حاشیه‌های ایجادشده در استقلال این هافبک دفاعی را جذب کند.

سپاهان تیمی بود که از ابتدای فصل نقل و انتقالات مهدی پور را می‌خواست. بر اساس شنیده‌های ما مهدی پور ابتدا با باشگاه سپاهان قرارداد داخلی می‌بندد، اما هیات مدیره این باشگاه با رقم بالای این بازیکن موافقت نمی‌کند، تا همه‌چیز فسخ شود. سپس مهدی پور راهی استقلال می‌شود و با این تیم قرارداد ببندد. در ادامه سپاهانی‌ها که می‌بینند، نمی‌توانند بازیکن موردنظر خود را در میانه میدان پیدا کنند دوباره به فکر جذب مهدی پور می‌افتند و می‌خواهند در این اوضاع که او کرونا گرفته و شنیده می‌شود باشگاه استقلال هم او را نمی‌خواهد، از فرصت استفاده کرده و این بازیکن را جذب کنند و حتی شنیده می‌شود که پول بیشتر هم بابت انتقال او خواهند داد.

اما مهدی پور خودش راضی به این انتقال نمی‌شود و می‌خواهد در استقلال بماند و باقدرت به کار خود ادامه دهد. البته از سوی دیگر جدایی علی کریمی هم باعث می‌شود نظر کادر فنی استقلال تغییر کند و به حفظ او فکر کنند.

حالا با تمام این اوصاف باید گفت مهدی پور در استقلال می‌ماند و باقدرت به کارش ادامه خواهد داد تا مرد شماره یک استقلال در خط میانی باشد و به قولی جای علی کریمی را پر کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها