چرا شایعه جدایی رفتن مهدی پور و آمدن میری مطرح است؟
19146
3 شایعه عجیب درباره خرید جدید آبی‌ها!
10 آبان 1399
114
ایرانی
در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر تلاش استقلالی‌ها برای جذب محمد میری هافبک دفاعی 30 ساله فصل گذشته نساجی که به تازگی با گل گهر سیرجان قرارداد بسته شنیده می‌شود.

روزنامه گل - در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر تلاش استقلالی‌ها برای جذب محمد میری هافبک دفاعی 30 ساله فصل گذشته نساجی که به تازگی با گل گهر سیرجان قرارداد بسته شنیده می‌شود. دراین خصوص خبر می‌رسد که پیشنهاد استقلالی‌ها برای راضی کردن طرف کرمانی جابجایی میری با میلاد زکی پور است که از پس از امضای قرارداد محمد نادری شایعه جدایی او هم بر سر زبان‌ها افتاد. از آن طرف عنوان می‌شود که برای خالی شدن سهمیه خرید لیگ برتری فسخ قرارداد مهدی مهدی پور هافبک دفاعی فصل گدشته ذوب آهن  و حضور احتمالی او در سپاهان مد نظر استقلالی‌ها است. این در شرایطی است که با بازگشت میلیچ و جذب محمد نادری انتظار می‌رود اگر هم قرار بر کنار گذاشتن یکی از خرید‌های لیگ برتری باشد کادر فنی روی متین کریم زاده یا بابک مرادی که هردو چپ پا هستند دست بگذارد و با رفتن علی کریمی کنار گذاشتن مهدی پور که نزدیک ترین گزینه موجود به شماره 6 سابق آبی‌ها است منطقی و فنی به نظر نمی‌رسد! به ویژه اینکه استقلالی‌ها می‌توانستند قبل از خرید مهدی پور سراغ محمد میری بروند و طبق ادعای مدیران باشگاه کادر فنی جدید در جریان این خرید قرارداشت.

حالا سوال اینجا است که چرا در فاصله چند روز مانده به شروع لیگ شایعه استقلالی شدن میری مطرح شده و چرا این بازیکن می‌گوید منتظر است تا ببیند در آینده چه خواهد شد؟ در این خصوص 3 شایعه مطرح است که اولین و اصلی ترین آنها به نارضایتی مهدی پور و درخواست او برای جدایی از استقلال مربوط می‌شود. گویا طبق توافق انجام شده و بر اساس قراردادف باشگاه استقلال باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به مهدی پور می‌داد که به دلیل مشکلات مالی ناشی از پرداخت بدهی طلبکاران خارجی  برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این اتفاق نیافتاده است و همین موضوع هم خرید تازه استقلالی‌ها را ناراحت کرده تا تصمیم به جدایی گرفته و به پیشنهادی که از سپاهان دریافت کرده بود پاسخ مثبت دهد. با توجه به این موضوع کادر فنی استقلال هم دور اندیشی کرده و به محمد میری بازیکن فصل گذشته خودشان در نساجی آماده باش داده‌اند که اگر مهدی پور به هر دلیلی جدا شد جایگزین او در استقلال شود. البته شرط اول گرفتن رضایت امیر قلعه نویی و باشگاه گل گهر سیرجان است که اصلا مشخص نیست به جدایی خرید تازه خودشان رضایت بدهند یا خیر؟ از طرف دیگر فعلا مهدی پور به تمرینات برگشته و با توجه به قول مدیران باشگاه برای پرداخت اولین قسط قراردادها در هفته جاری احتمالا این مشکل حل و فصل خواهد شد.

شایعه دوم به مدیر برنامه‌های مهدی پور و شرکت نقل و انتقالاتی که این بازیکن با آنها کار می‌کند بر می‌گردد که همانفرد و شرکتی است که مدیر برنامه‌ها و آژانس نقل و انتقالاتی  سرمربی پرسپولیس و اغلب خرید‌های تازه قرمز‌ها است.شنیده می‌شود مشکلات و حاشیه هایی در این خصوص بوجود آمده و به مدیران ارشد استقلال توصیه شده تا قید استفاده از این بازیکن را بزنند و مهدی پور را رد کنند! این موضوع درباره یکی دیگر از خرید‌های تازه و جوان استقلال هم مطرح بود که مسوول نقل و انتقالات باشگاه آن را رد کرد وچنین شایعاتی را  ساخته و پرداخته  دشمنان استقلال دانست که می‌خواهند آرامش را از آبی‌ها بگیرند. همچنین این مقام مسوول درباره جدایی مهدی مهدی پور هم گفت با کادر فنی صحبت کرده و آنها قصد کنار گذاشتن این بازیکن را ندارند و این شایعات را هم تکذیب می‌کند. این در شرایطی است که طبق همین شایعات جدایی احتمالی مهدی پور فنی و خواست مربیان تیم نیست و به عوامل دیگری بر می‌گردد که البته صحت و سقم آنها فعلا تایید یا تکذیب نشده است.

شایعه سوم هم گویا به شکایت باشگاه باشگاه ذوب اهن بر می‌گردد. استقلالی‌ها رشید مظاهری و بابک مرادی را به همین شکل از تراکتور و ماشین سازی خریدند که در این پرونده‌ها رای به سود بازیکنان بود. البته درباره مرادی در حد شنیده‌های موثق است و هنوز حکم رسمی صادر نکرده اند. مهدی پور هم سومین بازیکنی است که یک طرفه فسخ کرد و استقلالی شد که گویا اینبار به نظرمی رسد حق با باشگاه ذوب آهن است و رای صادر شده به ضرر خرید تازه آبی‌ها خواهد بود. برای همین با توجه به محرومیت احتمالی صحبت از رفتن مهدی پور به سپاهان است تا استقلال هم یک هافبک دفاعی جدید بگیرد و با توجه به رفتن علی کریمی از این ناحیه لطمه نخورد. گویا با سپاهانی شدن مهدی پور ذوب آهنی‌ها از شکایت خودشان صرفنظر می‌کنند. حالا باید منتظر ماند و دید تا باز شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال و ثبت قرارداد‌ها چه اتفاقی می‌افتد و هیچ کدام از این شایعات درست است و شاهد جدایی مهدی پور خواهیم بود یا تمام این گفته‌ها و شنیده‌ها پیرامون خرید تازه آبی‌ها شایعه و گمانه زنی بیش نیست!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها